TES 32 DREAMER

Tes 32 Dreamer

TES 32 DREAMER – Czarter jachty na Mazurach. Czarter Mazury, okazja na wynajem jachtów motorowych

Tes 32 Dreamer na Mazurach. Czarter Mazury, okazja: Wynajem jachtów motorowych i czarter jachtów żaglowych w Giżycku. Oferuje jacht żaglowy Tes 32 Dreamer. Oferuje jacht żaglowy Tes 32. Oddajemy w Twoje ręce piękny i wymuskany jacht Tes 32 Dreamer. Legendę mazurską, postrzeganą jako połączenie luksusu z dobrymi właściwościami nautycznymi. Choć łajba ta nie należy do najlżejszych i najmniejszych, to wbrew pozorom charakteryzuje się świetną manewrowością i wchodzenie do mazurskich portów to bułka z masłem. Na pewno pomaga w tym hydrauliczne koło sterowe i ster strumieniowy. Z kolei przy silniejszych wiatrach 40 metrów kwadratowych żagla robi swoje. Choć nie można powiedzieć, że Tes 32 Dreamer to najszybsza łajba na Mazurach, to na pewno niezłe żeglowanie z dużym komfortem pozwoli na znakomity wypoczynek żeglarski.

Jachty o nazwie TES są projektowane i budowane od blisko 30 lat.  Początkowo były to tylko projekty, potem przyszedł czas na budowanie pojedyńczych jednostek, aż stopniowo firma doszła do produkcji seryjnej i od końca lat 80-tych jachty są właśnie tak produkowane. Obecnie oferowane są jachty: TES 678 BT, TES 720 BT, futurystyczny TES MASTER, TES 32 DREAMER i najnowszy model TES 28 MAGNAM.W przygotowaniu są następne modele TES-ów. Właściciel firmy i konstruktor w jednej osobie – Tomasz Siwik – dba o to aby jego jachty zawsze wyróżniały się stylistyką, walorami użytkowymi i osiągami, bo celem jest żeglowanie nie tylko szybkie, ale i na jednostce, która cieszy nas wyglądem i wygodą.

TES 32 DREAMER

TES 32 DREAMER

TES 32 DREAMER

TES 32 DREAMER

TES 32 DREAMER

TES 32 DREAMER

TES 32 DREAMER

TES 32 DREAMER

TES 32 DREAMER

TES 32 DREAMER

 

 

 

 

 

 

TES 32 DREAMER CZARTER MAZURY  – CZARTER JACHTÓW. Nasz jacht Tes 32 Dreamer czeka na żeglarzy w porcie w STRANDA. Co ciekawe ten egzemplarz został zbudowany przez szkutnika na własny użytek, potem dopiero chcieliśmy go do floty Mazurskich Jachtów. Sprawia to, że ten egzeplarz Tesa, mimo, że nie „spod igły” to jest na prawdę solidnie zbudowany i z wielką dbałością o szczegóły techniczne. A to przecież na szlaku Mazur jest najważniejsze. Bajery to również ważna cecha Słonia – Tesa 32 Dreamer. Wspomaganie kładzenia masztu i ster strumieniowy poprawiają komfort nawigacji i manewrów w porcie.

TES 32 DREAMER

TES 32 DREAMER CZARTER JACHTY- JACHT ŻAGLOWY. Nie tylko ten Tes, ale wszystkie modele typu 32 są dedykowane szczególnie rodzinom. Jest to jacht wyjątkowo bezpieczny i stabilny. Dobrze zachowuje się nawet na bardzo silnych wiatrach. Dodatkowo ogromna przestrzeń i trzy zamykane kabiny sprawiają, że komfort pływania z małymi żeglarzami jest na Tesie 32 wyjątkowy. Po prostu można położyć spokojnie dzieciaki spać, a samemu jeszcze podziwiać nocne uroki Mazur w ten czy inny sposób poprawiając swój stan ducha. JACHT ŻAGLOWY, czyli nasz Tes 32 Dreamer podlega, tak jak każdy jacht Mazurskich jachtów serwisowi na szlaku, co daje dodatkowy komfort, nie tylko w przypadku pływania z dzieciakami.

 

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

TES 32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TES 32 DREAMER – To duży jacht przeznaczony do długich urlopowych rejsów zarówno po akwenach śródlądowych, jak i wodach morskich. Bardzo obszerne wnętrze daje poczucie absolutnego komfortu i intymności dla 6 – 8 osobowej załogi. Żeglowanie Dreamerem to prawdziwa przyjemność zarówno dla sternika, jak i dla załogi, która ma do dyspozycji doskonale dobrany osprzęt pokładowy. W kokpicie znajduje się zapewniające wygodę profilowane siedzisko dla sternika. Jednostka wyposażona jest w długi trap bukszpryt, dzięki któremu wejście w porcie na dziób jest niezwykle łatwe i wygodne. Doskonale sprawdza się zarówno pod żaglami jak i na silniku. Odznacza się imponującym momentem prostującym, co stawia Tes 32 w gronie najbardziej statecznych i bezpiecznych polskich jachtów żaglowych. Z uwagi na doskonałe warunki bytowe oraz łatwość obsługi, śmiało można mówić o rodzinnym charakterze tej jednostki.