Partnerzy

Jachty mazury – czarter-mazury.com

Jachty mazury – to wynajem jachtów na mazurach. Firma oferuje wynajem najbardziej komfortowych jachtów żaglowych, szybkich łodzi motorowych oraz houseboat-ów na mazurach. Nasze jachty stacjonują w największych portach w Giżycku: w Eko Marinie, na Strandzie oraz w Royal Porcie w Gizycku. W cenę czarteru wliczone jest cumowanie w wyżej wymienionych portach oraz media w porcie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Hotel Mikołajki – www.mikolajki.pl

_mg_5994-529609028c405

 

Klub Strzelecki GARDA – http://www.ksgarda.pl/

Klub Strzelecki GARDA  jest istniejącym od 12 czerwca 2006r. stowarzyszeniem, które skupia osoby zainteresowane strzelectwem oraz kolekcjonowaniem broni, a także zapewnia pomoc prawną swoim członkom przy ubieganiu się o pozwolenie na broń palną sportową i kolekcjonerską. W Klubie jest miejsce dla każdego, zarówno dla stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.

FGYJT

 

Stanica wodna Stranda w Giżycku – http://stranda.pl/

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Jachty mazury - stanica wodna Stranda w Giżycku

 

Hotel St. Bruno w Giżycku- http://www.hotelstbruno.pl/

Hotel St. Bruno**** tworzą trzy części. Pierwszą z nich jest odrestaurowany zamek z XIII w., gdzie znajduje się 21 pokoi, w tym 3 o podwyższonym standardzie oraz 2 pokoje typu studio. Dwie pozostałe części stanowią rozszerzenie i odwzorowanie historycznych obiektów, mieszcząc jednocześnie 46 pokoi i 2 najwyższej klasy apartamenty.

tkjr

 

Port EkoMarina w Giżycku – http://www.ekomarinagizycko.pl/

Nowoczesny port pasażerski EKOMARINA z pełnym zapleczem technicznym, sanitarnym, poprawiającym bezpieczeństwo pasażerów oraz przewoźników powstał w Giżycku w 2010 roku. Port zbudowano nad jeziorem Niegocin. Zarządcą tego pięknego miejsca jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku.

jachty mazury - Port EkoMarina w Giżycku

AZS WILKASY  http://www.azs-wilkasy.pl/

Mazury to pod względem przyrodniczym i turystycznym najbardziej zachwycający region Polski. Jego niewątpliwą atrakcją są tysiące jezior, dzięki którym Mazury stają się idealny miejscem do żeglowania, organizowania spływów kajakowych i wszelkich odmian wodnej rekreacji.

Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego położony jest na zachodnim brzegu jeziora Niegocin w miejscowości Wilkasy. To jedyny w swoim rodzaju całoroczny kompleks wypoczynkowo – konferencyjny, oferujący bogatą bazę sportowo – rekreacyjną oraz nowoczesne Centrum Rehabilitacji & SPA.

 

https://visiton.pl/

Visiton.pl to portal, który posiada rozbudowaną bazę internetową ofert noclegowych. Powstał w odpowiedzi na ciągle rozwijający się sektor usług hotelarskich w Polsce. Na portalu znajdziemy wygodną i pomocną wyszukiwarkę, która pomoże odnaleźć nam najlepsze miejsce na nocleg w zależności od naszych potrzeb i preferencji. Na stronie znajdziemy niezbędne informacje o obiektach, ciekawostki i dane kontaktowe. Wszystko wygląda przejrzyście dzięki przydatnym zakładkom. Znalezienie idealnego miejsca na wypoczynek lub wyjazd służbowy staje się dużo łatwiejsze.