Czartery Mazury

czarter mazury

Czartery Mazury – Czarter Jachtów oferuje: Wynajem jachtów żaglowych, czarter jachtów motorowych oraz łodzi houseboaty bez patentu i skutery wodne w Giżycku.

CZARTERY MAZURY – CZARTER JACHTÓW. Zajmujemy się czarterem jachtów

czartery-mazury

czartery mazury

żaglowych, szybkich łodzi motorowych i wynajmem houseboatów. Posiadamy atrakcyjne ceny i promocje. Sprawdź naszą ofertę.

czartery-mazury

czartery mazury

Czarter mazury – Jesteśmy  firmą oferującą wynajem jachtów na mazurach. W skład naszej floty wchodzi ponad 70 jednostek żaglowych i motorowych rożnych klas. Proponujemy czarter jachtów żaglowych i motorowych z trzech mazurskich portów:  Sztynort, Giżycko/Wilkasy, Mikołajki.

Oferowane przez nas jachty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i dobrą jakość obsługi. Jachty żaglowe, jachty motorowe, houseboaty – oferta czarteru łódki na Mazurach jest niemal nieograniczona, a wybór odpowiedniego sprzętu niełatwy. Przed wyborem odpowiedniego sprzętu warto wiedzieć, jak wyczarterować i przygotować do rejsu jacht, żeby żeglarski weekend w Krainie Wielkich Jezior był przyjemnością pozbawioną niepożądanych przygód.

Czartery Mazury

Czartery Mazury – Czarter Jachtów – jachty żaglowe – MAZURY. Liczba jednostek dostępnych w czarterze na Mazurach może przyprawić o zawrót głowy. Jeśli budżet pozwala, sugerujemy ograniczyć się do łodzi nie starszych niż 5-letnie. Jest ich sporo, a zazwyczaj są lepiej utrzymane i tym samym czystsze oraz przyjemniejsze,

Czarter Mazury

Czartery Mazury

szczególnie w środku. Ponadto ich wnętrza są przestronniejsze, a wyposażenie bardziej komfortowe i mniej wyeksploatowane. Korzystanie z takiego sprzętu z pewnością sprawi mniej kłopotów.

czarter-mazury

czartery mazury

CZARTERY JACHTÓW – Podstawowe informacje, jakimi należy kierować się przy wyborze, to wielkość jachtu i jego przeznaczenie. Wszystko zależy od tego, czy planujemy długą, wielodniową wyprawę, czy krótki rejs po jednym z mazurskich jezior.

JACHTY ŻAGLOWE – Ważne też w jakim gronie płyniemy – rodziny z dziećmi, czy doświadczonych żeglarzy, dla których korzystanie z czarterowanego jachtu to chleb powszedni. Przeglądając

czartery Mazury

czartery Mazury

oferty trzeba zatem zwrócić uwagę, m.in. na liczbę osób, która może na nim przenocować, liczbę kabin czy wysokość stania w najwyższym miejscu w środku.

MAZURY – Właściwie dopiero w ostatniej kolejności warto porównać ceny. Dla ułatwienia

czartery Mazury

czartery Mazury

dokonania ostatecznego wyboru postanowiliśmy zebrać dla was  informacje o najbardziej popularnych jachtach żaglowych i motorowych (nie starszych niż 5-letnie) dostępnych w tym roku w czarter-mazury.com

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów żeglarstwa, zarówno tych wytrawnych jak i tych mniej doświadczonych. Dla wszystkich Państwa będziemy mieli godną propozycję czarteru.

 

 

CZARTER MAZURY

Bezpieczna, wygodna i doskonała forma zwiększania praktycznych umiejętności żeglarskich pod nadzorem doświadczonego kapitana płynącego obok na jachcie prowadzącym flotyllę. Wyobraź sobie żeglowanie na własnym jachcie, bez martwienia się o trasę rejsu, każdego dnia odwiedzając inną wyspę z niezapomnianymi miejscami do snorkelingu i fantastycznymi widokami. Nieważne z którego kierunku wieje, masz pewność, że zabierzmy Cię do niesamowitych miejsc. Tam, gdzie to konieczne, podamy pomocną dłoń przy cumowaniu jachtu, każdego dnia sprawdzimy pogodę i przeanalizujemy wyzwania czekające podczas żeglugi. Oferujemy Ci program wypełniony żeglarskimi, turystycznymi i kulinarnymi atrakcjami. Możesz przyłączyć się do nas jako kapitan żeglujący ze swoją załogą lub dołączyć turystycznie do załogi jachtu prowadzącego flotyllę.

CZARTERY JACHTÓW ŻAGLOWYCH

Żeglowanie w zorganizowanej flotylli to najlepszy sposób na żeglarski rozwój dla kapitana, który stawia swoje pierwsze kroki w czarterowaniu jachtów w Chorwacji. To najbezpieczniejsza i najłatwiejsza droga po zdobyciu patentu do samodzielnego prowadzenia jachtów morskich. Biorąc udział we flotylli Yachting Morski w Chorwacji, sprawnie, bezpiecznie i bez wysiłku zorganizujesz dla swojej rodziny i znajomych pierwsze rejsy morskie. Pływasz pod nadzorem naszego doświadczonego skippera dowodzącego jednostką prowadzącą flotyllę. Jesteś z nim w stałym kontakcie wzrokowym, radiowym lub telefonicznym. Jednocześnie masz autonomię i żeglujesz w swoim tempie, korzystając na bieżąco z naszego doświadczenia zdobytego przez ponad 10 lat czarterowania jachtów i organizowania rejsów w Chorwacji.

 

CZARTER NA MAZURACH  –  CO ZYSKUJESZ U NAS ??

  • kompletną pomoc w organizacji Twojego rejsu w Chorwacji;
  • korzystną ofertę na czarter jachtu, którym przyłączysz się do flotylli;
  • gwarancję, że wyczarterowany jacht jest sprawny, a wszystkie ewentualne problemy podczas rejsu rozwiązywane są na bieżąco przez kapitana prowadzącego flotyllę, w bezpośrednim kontakcie z firmą czarterową;
  • pomoc w przejęciu i zdaniu jachtu na miejscu w Chorwacji;
  • informacje o najlepszych miejscach, do których warto dopłynąć i lokalnych restauracjach, w których warto spróbować specjałów kuchni chorwackiej;
  • masz pełną swobodę i żeglujesz w swoim rytmie lub możesz żeglować i bawić się w towarzystwie innych jachtów z flotylli.
  • nie musisz martwić się o znalezienie miejsca w porcie – zajmuje się tym kapitan jachtu prowadzącego; dzięki temu w sezonie możesz żeglować dłużej i cieszyć się żeglarskimi wakacjami.
  • jesteś pod nadzorem kapitana jachtu prowadzącego, który służy radą i pomocą innym jachtom we flotylli.
  • nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów pływania we flotylli.
  • czujesz się bezpieczniej i oszczędzasz pieniądze, mając obok siebie doświadczonego kapitana, który znakomicie zna akwen, język chorwacki i lokalne zwyczaje.

 

 

 

 

 

 Tagi: