CZARTERY JACHTY

czartery jachty

Czartery jachty na Mazurach bez patentu. Czarter Mazury oferuje

Czartery jachty na Mazurach bez patentu. Czarter Mazury oferuje, czarter jachtów motorowych, wynajem jachtów żaglowych w Giżycku. Jachty żaglowe Twister 36.

Czartery jachty – ZAPRASZAMY NA JACHTY ŻAGLOWE  NA MAZURACH W GIŻYCKU. ZAJMUJEMY SIĘ CZARTERAMI JACHTÓW, OFERUJEMY JACHTY, SZYBKIE ŁODZIE, JACHTY BEZ PATENTU, JACHTY ZE STERNIKAMI

jacht-zaglowy

CZARTERY JACHTY NA MAZURACH

CZARTERY JACHTY NA MAZURACHW wielu miejscach na świecie czarter jachtów  jest jednym z najbardziej pożądanych, a zarazem najciekawszych sposobów podróżowania. Zapewnia jednocześnie wygodę, wolność ograniczoną  wyłącznie kaprysami pogody i rozmiarem wód, po których się żegluje, kontakt z naturą i aktywność na świeżym powietrzu – a do tego daje możliwość zawarcia nowych znajomości. Pomyśl tylko: wspaniała pogoda, słońce przyjemnie grzeje, woda mieni się, jakby była posypana brokatem, lekka bryza zapewnia przyjemne orzeźwienie, żagle wzdymają się i łopoczą… Nic dziwnego, że czarter jachtów zyskuje na popularności!

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY – Kraina Tysiąca Jezior

CZARTERY JACHTY – Kraina Tysiąca Jezior. A czy można wyobrazić sobie miejsce na rejs lepsze niż nasza Kraina Tysiąca Jezior, zachwycające Mazury? Czekają tu Ciebie takie żeglarskie atrakcje, jak rozbudowany szlak żeglugowy, wspaniałe krajobrazy unikalne w skali nie tylko Polski, ale także całej Europy, zaciszne przystanie, interesujące zabytki, bogata infrastruktura turystyczna i wiele innych – to jedno z tych miejsc, które zdecydowanie trzeba zobaczyć więcej niż raz w życiu. Z nami Twoje rejsy po Mazurach zawsze będą udane!

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY

 

CZARTERY JACHTY – Zainteresowany? Świetnie! Czarter naszych jachtów prowadzimy w Giżycku, gdzie cumujemy przy jeziorze Niegocin I kisajno, w portach „Stranda” i „Royal”. Wszystkich wilków morskich (czy właściwie: jeziornych!) zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – mazurska przygoda czeka!

Czarter jachtów – dla załogi. Nie każdy jacht będzie odpowiedni dla każdej załogi. Spróbuj oszacować potrzeby załogi ze względu na przestrzeń i komfort. Załoga złożona z młodzieży i studentów będzie z przyjemnością żeglować w 8 osób na 32 stopowym, 3 kabinowym jachcie zakładając, że dwie osoby będą spały w mesie, a skipper w kokpicie. Jeśli zamierzasz płynąć z załogą złożoną z par, na pewno każda z nich będzie chciała być zakwaterowana w kabinie z podwójną, szeroką koją.

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY

Dlatego lepiej unikać umieszczania par w kabinach z kojami piętrowymi. Aby mieć pewność, że nie przydarzy się taka sytuacja, przed zrobieniem rezerwacji, należy upewnić się jaki jest układ koi na dostępnych jachtach. Często potrzebna jest także druga łazienka, ponieważ pojedyncza toaleta dla sześć lub osiem osób może okazać się niewystarczająca.

 

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY Czarter jachtów  – Zaufaj nam, a gwarantujemy, że zapamiętasz czarter jachtu jako wspaniałe przeżycie, które będziesz chciał powtarzać jak najczęściej.

Oferujemy czarter zarówno jachtów luksusowych, dla najbardziej wymagających (warto wymienić tu takie modele jachtów, jak Twister 36, Twister 32, Twister 26, Twister 780, Twister 800n, Tango 780, Antila 26, Maxus 28, Maxus 33, Nautiner 40, Tes 32 dreamer, Vector 10, Nautika 1000, Nautika 1300, Delphia 33, Antila 33, Antila 27, Antila 26), jak i jachtów motorowych (w tym Viva 606 Cabin, Viva 606 Open i Bora 490) – możesz dobrać taki styl żeglugi, jaki odpowiada Ci najbardziej!

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY

Tak jak oscypki tylko w Zakopanem, tak czarterowania tylko na Mazurach! Nigdzie indziej nie będziesz miał tak bogatego wyboru jachtów. Nigdzie indziej nie będziesz miał do czynienia z tak wspaniałymi i różnorodnymi okolicznościami przyrody. Mazury są uznane za jedną z najpiękniejszych części świata. Jak więc nie skorzystać z tych uroków natury? Przekonaj się, że warto!

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY – Co jest takiego fajnego w urlopie na jachcie?

CZARTERY JACHTY – Co jest takiego fajnego w urlopie na jachcie? Można by długo wymieniać. Począwszy od luksusu jaki czeka na Ciebie na jachcie (nasze jachty mają wysoki standard wyposażenia) aż po emocjonujące wyprawy, których doświadczysz na mazurskich jeziorach. To extra doświadczenie liznąć odrobinę żeglarskiego życia: sterować jachtem (tak, będziesz mógł być sobie sterem i żeglarzem za sprawą naszego czarteru bez patentu), słuchając szant, zwiedzając okoliczne zakątki i kosztując specjały mazurskiej kuchni (czy jadłeś kiedyś dzyndzałki?). A kiedy znudzi Ci się życie na pełnej wodzie, zawsze możesz wrócić na stały grunt i tu ruszyć na podbój Giżycka lub Mikołajek.

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY

Czy potrzebujesz jeszcze jakiejś zachęty na czarter jachtów, by zdecydować się na klimatyczny urlop z jachtem na Mazurach w tle? Wszelkie dylematy rozwiejemy, jeśli zadzwonisz pod nasz numer telefonu: 694033699. Czekamy na Ciebie w porcie Royal w Giżycku (ul. Wojska Polskiego 39 LUB Pierkunowo 36 ). Czekamy na Ciebie… no i Twoją żonę oczywiście też

Zostaw odpowiedź