Czarter na Mazurach

Czarter na Mazurach

Czarter na Mazurach – jachty żaglowe w Giżycku. Czarter mazury zaprasza na czarter jachtów Motorowy lub wynajem jachtów żaglowych Maxus 33, Maxus 28, Tes 32 Dreamer, Twister 36, Twister 26, Antila 33 i jachty bez patentu Nautika 100 Nautiner 40, Futura 36 super niskie ceny i wysoka obsługa klienta.

Czarter ma Mazury – Mazurska Karta Turystyczna – Czarter na Mazurach – dzięki karcie możesz skorzystać z rabatów przy wynajmie łodzi (nie wszystkie firmy honorują kartę), korzystaniu z usług i atrakcji, wynająć miejsce noclegowe, zjeść taniej w restauracji itp.

czarter na mazurach

czarter na mazurach

Mazurska Karta Turystyczna upoważnia do zniżek przy korzystaniu z usług i zwiedzaniu atrakcji na terenie powiatu mrągowskiego. Można z nią m.in. taniej zjeść obiad w restauracji, zanocować w hotelu i popływać Krutynią.

Policjanci z Pisza przygotowują się do pracy na wodzie

czarter na mazurach

czarter na mazurach

Policjanci z Pisza przygotowują się do sezonu letniego. Majowy weekend będzie najlepszą do tego okazją, bo nad jeziora przyjadą goście, którzy zechcą pożeglować i wypocząć. Dlatego nad ich bezpieczeństwem czuwać będą policjanci prewencji, ruchu drogowego, oraz wodniacy. Więcej 

 

CZARTER NA MAZURACH

Chociaż do oficjalnego otwarcia sezonu żeglarskiego pozostało jeszcze kilka dni, na jeziorach można już spotkać coraz więcej żagli. Porty jachtowe w pełni przygotowane na przyjęcie żeglarzy, firma czarterowa czarter-mazury.com publikuje pierwsze oferty last minute…  Zapraszamy .

 

Czarter na Mazurach czarter jachtów

Czarter na Mazurach czarter jachtów

Od kilkudziesięciu dni na Mazurach słonecznie i sucho. Sucho do tego stopnia, że o ile nie spadnie deszcz – najprawdopodobniej podczas majowego weekendu zostanie wprowadzony zakaz wstępu do lasu. Apelujemy o daleko idący rozsądek podczas palenia ognisk w pobliżu lasu.
Długi, majowy weekend w tym roku będzie wyjątkowo bardzo długi, ale atrakcji na szlaku nie zabraknie. Sezon turystyczny na Mazurach zapowiada się doskonale. Dzięki niskiemu kursowi złotówki wypoczynek na Mazurach stał się bardziej atrakcyjny cenowo w porównaniu do wycieczek zagranicznych, niż miało to miejsce w ubiegłym roku. Niektóre, najbardziej atrakcyjne obiekty są już w tej chwili zarezerwowane do końca wakacji. Podobnie jest z jachtami, notujemy w tym roku znaczne zmniejszenie ilości ofert last minute. W porównaniu do lat ubiegłych większym zainteresowaniem cieszą się jachty małe (do 7m długości). Rośnie popularność rodzinnego, aktywnego wypoczynku na wodzie.

 

 

 

czarter na mazurach

czarter na mazurach

Powstało kilka – zupełnie nowych konstrukcji: 6-8-osobowych, spacerowych jachtów motorowych (m.in. Nautica, Weekend, Nautiner, Traper, Trend), dostosowanych zarówno do wymagań jak i możliwości finansowych polskiego turysty. Motorowy jacht o długości ok. 8-10 metrów zapewnia  komfortowy wypoczynek na wodzie dla całej rodziny.

 

 

czarter na mazurach

czarter na mazurach

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacht wyposażony jest standardowo w kambuz (jachtową kuchnię), kabinę sanitarną oraz kabinę lub kabiny sypialne, system jacht-audio, a czasem nawet dodatkowy pokład słoneczny, telewizor lcd, echosondę czy nawet nawigację satelitarną. Taki jacht już za kilkaset złotych dziennie może wynająć osoba nieposiadająca absolutnie żadnych uprawnień żeglarskich czy motorowodnych.
Jachty tego typu są na tyle proste w obsłudze i bezpieczne, że w Giżycku niebawem zostanie otwarcia mostu obrotowego na kanale Luczanskim

 

Zostaw odpowiedź