Wynajem Jachtów

WYNAJEM JACHT NA MAZURACH

WYNAJEM JACHT NA MAZURACH – Jachty żaglowe, jachty motorowych, jachty bez patentu przyrody Mazur mogą nabrać nowego wymiaru. Chcesz spędzić niezapomniane wakacje – czarter jachtów na Mazurach to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy wynajem jachtów a także czarter łodzi motorowych, dzięki któremu przeżyjesz najpiękniejsze chwile w swoim życiu.

WYNAJEM JACHT NA MAZURACH

WYNAJEM JACHT NA MAZURACH

Niesamowite przygody, nawiązanie nowych znajomości, odpoczynek na łonie natury
– takie właśnie możliwości daje czarter.

Mazury to jeden z najpiękniejszych zakątków naszego kraju, słynący z wyjątkowych krajobrazów. Rzeki, doliny, a przede wszystkim przepiękne jeziora przyciągają turystów od wielu lat. Czarter w okolicach Giżycka i jeziora Niegocin pozwoli Ci odpocząć na komfortowej łodzi, odetchnąć świeżym, czystym powietrzem i przekonać się, jakie jeszcze atrakcyjne kryją w sobie jachty. To wspaniały sposób na to, aby przekonać się, że wakacje z rodziną mogą być udane dla wszystkich jej członków.

WYNAJEM JACHT NA MAZURACH

WYNAJEM JACHT NA MAZURACH

Aktywny wypoczynek zdobywa sobie coraz więcej zwolenników. Niektórzy po wielu latach wracają na Mazury, inni dopiero zaczynają swoją przygodę z żeglarstwem śródlądowym. Nie wszyscy są na bieżąco z nowościami na rynku jachtowym; początkujący mają problem – jak zacząć. Dla tych wszystkich żeglarzy przygotowalimy niniejszą stronę. Znajdziecie Państwo tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące czarteru jachtów na Mazurach.

 

Wynajem jachtów – Czarter jachtów na Mazurach

WYNAJEM JACHT NA MAZURACH

WYNAJEM JACHT NA MAZURACH

Wynajem jachtów, wakacje spędzone nad wodą, w otoczeniu przepięknej przyrody Mazur mogą nabrać nowego wymiaru. Czarter jachtów to wspaniała forma wypoczynku i możliwość przeżycia prawdziwej przygody w trakcie żeglugi po mazurskich jeziorach. Poszukując oryginalnego, bezpiecznego sposobu spędzenia kilku wolnych dni czy tygodni warto skorzystać z naszej oferty. Czarter jachtów to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Wygodne łódki i spokój jaki przynosi obcowanie z wodą i nieskazitelną przyrodą sprawi, że kolejny czarter jachtu będzie tylko kwestią czasu. Jazczarter zaprasza na Mazury!

WYNAJEM JACHT NA MAZURACH

WYNAJEM JACHT NA MAZURACH

Czarter jachtów – Wynajem jachtów to nasza specjalność

Czarter jachtów to nasza specjalność – gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz doskonale wyposażone łodzie, które gwarantują komfortowy i bezpieczny wypoczynek. Najbardziej wymagającym klientom polecamy czarter jachtu Twister 36, antila 33 i Maxus 33 – wyjątkowo szybkiej jednostki.
Ci z Państwa, których bardziej niż czartery jachtów interesuje ich kupno, też znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Prowadzimy również wynajem jachtów motorowych na Mazurach, a dla osób chcących spędzać na spokojnie miły czas z rodziną na Mazurach, to przygotowaliśmy hausboote (duże wygodne przestrzenny jachty bez patentu).

Port, w którym mogą Państwo skorzystać z naszej oferty, znajduje się w Wilkasach, Mikołajkach, Sztynorcie i  Giżycka. Tam również prowadzimy najbardziej atrakcyjny na Mazurach wynajem jachtów. Wspaniała atmosfera i wyjątkowe atrakcyjne – wszystko to czeka na Ciebie, jeśli tylko zdecydujesz się na czarter.

Mazury – Kraina Wielkich Jezior zaprasza do odwiedzin!