O nas

Czarter na Mazury – zajmujemy się wynajmem jachtów na Mazurach w Giżycku

Czarter na Mazury – zajmujemy się wynajmem jachtów na Mazurach. Nasze jachty żaglowe stacjonują w Giżycku. Zapraszam na Czarter jachtów, lub wynajem jachtów. Swoje  jachty, houseboaty, szybkie łodzie, jachty żaglowe  w sezonie 2017 roku będą stacjonowały w nowoczesnym porcie w miejscowości Giżycko. Ekomarina to jeden z największych na Mazurach portów śródlądowych, wybudowany w 2011 roku nad jeziorem Niegocin. Nowoczesny port z pełnym zapleczem sanitarnym oraz technicznym spełni oczekiwania najbardziej wymagających żeglarzy. Czartery mazury 

Jacht na Mazurach a pragnienia kobiet

CZARTER NA MAZURY – Dlaczego jacht na Mazurach miałby stać się najlepszym przyjacielem kobiet? Na pomoc w uargumentowaniu tej odważnej hipotezy przybędzie nam niezawodny Bond. James Bond. Większość kobiet, oglądając

CZARTER NA MAZURY

CZARTER MA MAZURY

Skyfall czy Spectre marzy o tym, by zamienić się z Monicą Bellucci i spędzić kilka ekscytujących chwil na jachcie z Davidem Craigiem podczas rejsu po ognistym Morzu Śródziemnym. O ile spełnić marzenie żony dotyczące upojnych chwil z Craigiem mogłoby być kłopotliwe (choć rożne bywają dewiacje), o tyle podarowanie Jej odrobiny luksusu na Mazurach jest bardzo proste w realizacji. A jakie może przynieść efekty! Rejs jachtem to luksusowy prezent, z którego ucieszy się każda kobieta. A kiedy Twoja kobieta będzie szczęśliwa, to… no wiadomo. Będziesz miał fajnie 🙂 i Ona będzie miała fajnie. I Wasze dzieci będą miały fajnie. I nawet Wasi rodzice (choć nie wymagamy od Ciebie, byś na jacht zabierał swoją teściową:) Każdy skorzysta z urlopu na jachcie!


CZARTER NA MAZURY

CZARTER NA MAZURY

 

Marina jest idealnie dostosowana do potrzeb wszystkich  żeglarzy. Znajdują się tam nowoczesne sanitariaty o łącznej powierzchni 412m2 (prysznice, WC, umywalki, itp.), a także kuchnia oraz pralnia. Każdy jacht ma możliwość dostępu do energii elektrycznej oraz wody.Przy porcie znajduje się również parking dla 168 samochodów osobowych oraz 4 autobusów. Jest on monitorowany całodobowo.

CZARTER NA MAZURY

CZARTER NA MAZURY

 

Jachty firmy CZARTERY MAZURY z Giżycka mają wykupiony całosezonowy postój w Ekomarinie Strandzie i w Royalu . Oznacza to, iż cumowanie oraz media w porcie jest wliczone w cenę czarteru.

Widok z wody na port śródlądowy Ekomarina w GiżyckuCZARTER-MAZURY.COM

 

CZARTER NA MAZURY

CZARTER NA MAZURY

 CZARTERY MAZURY  Ekomarina znajduje się w najatrakcyjniejszej części Giżycka. Leży przy północnym brzegu jeziora Niegocin, czyli trzeciego co do wielkości jeziora na Mazurach. Nowa kładka o długości 71 metrów i szerokości 5 metrów łączy port i nabrzeże jeziora z samym centrum miasta, a także  pasażem, przy którym znajdują się liczne restauracje, sklepy oraz apartamenty. Kładka jest również idealnym punktem widokowym. Ekomarina sąsiaduje z plażą oraz strefą wykorzystywaną latem na różnego rodzaju imprezy. W pobliżu znajduje się również dworzec PKS oraz PKP co znacznie ułatwia dotarcie do portu.

CZARTER NA MAZURY

CZARTER NA MAZURY

Port STRANDA gorąco zaprasza na JACHTY

CZARTERY MAZURY TAKŻE  POSIADA SWOJE JACHTY NA PORCIĘ STRANDA

CZARTERY MAZURY Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce wypoczynkowe z możliwością wyczarterowania  jachtów.

CZARTER NA MAZURY

CZARTER NA MAZURY

  Port STRANDA
Nasza przystań jachtowa jest w stanie pomieścić od 180-200 jednostek jachtów.
W odległości około 2km znajdują się 2 stacje paliwowe dla jachtów.
Oferujemy również 5 miejsc do dokowania skuterów wodnych.
Istnieje również możliwość slipowania łodzi, podłączenia do prądu oraz wody.
Do dyspozycji  Żeglarzy są nasze czyste i zadbane sanitariaty przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

CZARTER NA MAZURY

CZARTER NA MAZURY

STRANDA Tawerna
W samym sercu naszego portu znajduje się tawerna z 60 miejscami wewnątrz oraz tarasem o powierzchni 900m2 (z czego 200m2 jest zadaszone) dla 240 gości. Widok rozpościerający się z tarasu jest odpowiednią oprawą dla dań serwowanych przez naszą kuchnię. Specjalizujemy się w daniach z grilla, inspiracje czerpiemy także z tradycyjnej kuchni norweskiej. W sezonie letnim tawerna czynna jest od godziny 8:00 do 24:00.

CZARTER NA MAZURY

CZARTER NA MAZURY

CZARTER NA MAZURY

CZARTER NA MAZURY

Parking
Dla gości zmotoryzowanych przygotowaliśmy 100 miejsc parkingowych.

Place zabaw
Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3 – 15 lat. Nieco starszych zapraszamy na nasze boisko do koszykówki i siatkówki. W tawernie znajdują się 2 stoły bilardowe. Na tarasie zainstalowaliśmy gry zręcznościowe: piłkarzyki i cymbergaj.

Szanty i  Rozrywki
Zapraszamy na wieczory z szantami! W Lipcu i Sierpniu w piątkowe i sobotnie wieczory zabawa w naszej Tawernie odbywa się przy muzyce na żywo.

STRANDA przystosowana jest do goszczenia osób niepełnosprawnych.

Oferujemy również organizację imprez dla pracowników  firm lub kameralnych spotkań dla przyjaciół bądź rodzin. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt. Nasze doświadczenie pozwoli Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę oraz spełni oczekiwania Waszych gości.
Życzymy miłego wypoczynku.