Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko – Czarter Mazury oferuje czarter jachtów żaglowych na Mazurach. Obniżka na jachty żaglowe, jachty motorowe oraz jachty bez patentu.

Czarter jachtu Giżycko – wcześniejszych maxusów. Subtelnie wydłużona powierzchnia okien i nakładek na nadbudówce oraz wyraźnie zaznaczony kant, to tylko niektóre z atutów nowego Maxusa 26. Stylistykę wnętrza cechować będzie duża swoboda wzbogacenia zabudowy.

W nowym projekcie zastosowane zostało niespotykane dotychczas rozwiązanie łączenia kadłuba z pokładem, któremu towarzyszy ciągły stopreling. Taka koncepcja niewątpliwie zwiększy bezpieczeństwo poruszania się po jachcie oraz stanowić będzie dodatkowe wzmocnienie konstrukcyjne. W Maxusie 26 spotykamy się z ciekawym zaprojektowaniem zejściówki, podobnym do stosowanego na jachtach typowo morskich.

Pionową sztorcklapę przesunięto do przodu i umieszczono pomiędzy dwie tylne ściany nadbudówki, przy czym górna suwklapa, podczas zamykania wyraźnie wychodzi za sztorcklapę. Dzięki tego typu rozwiązaniu udało się powiększyć kokpit, ale również zabezpieczyć wnętrze jachtu przed dostawaniem się bryzgów wody i deszczu.

, , , , , , , , , , , , , ,

Osprzęt na pokładzie rozmieszczono w sposób optymalny dla tej wielkości jachtu. Pokład natomiast zaprojektowany został tak, aby można było bezproblemowo zamontować wszystko co wymagający żeglarz uzna za stosowne, między innymi dodatkowe blokady fałowe, elektronikę, szprycbudę, szynę foka samo halsującego, czy dodatkowe regulacje żagli.

Jednak w praktyce rzadko zdarza się, że przez cały rejs tylko jedna osoba steruje jachtem. W związku z tym najlepiej jest, jeżeli nikt z załogi nie spożywa alkoholu zarówno w trakcie rejsu, jak i bezpośrednio przed wypłynięciem.

Jachty na czarter – Jeżeli na jachcie wydarzy się jakiś wypadek, wtedy odpowiedzialna jest osoba, która w danej chwili sterowała jachtem i to ona musi być trzeźwa. Jednak cała załoga może być

Jacht stanowi połączenie doskonałych właściwości żeglugowych z komfortem mieszkalnym. Zastosowano w nim przesunięcie środka bocznego oporu w tył (przez pochylenie pilersu i cofnięcie miecza) oraz wprowadzono niespotykany w innych modelach kształt kadłuba. Dzięki tym rozwiązaniom znacznie zyskał on na właściwościach nautycznych. Doskonałe osiągi w żegludzepotwierdzają również liczne sukcesy regatowe oraz pozytywne opinie użytkowników.

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Standardowe modele Twistera 36 pływają “bokiem” przy słabych wiatrach, ponieważ Twister 36 bez przechyłu nie ma “powierzchni bocznej”, która pozwala mu pływać ostro na wiatr.  Czarter jachtu Giżycko

Powód jest bardzo prosty, posiada on hydro – skrzydła zamiast standardowego miecza. W związku z powyższym bez przechyłu powierzchnia boczna Twistera 36 jest tak mała, że ma mocny dryf, który przy kursie bajdewind robi z niego “mydelniczkę” udającą jacht żaglowy.Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

 

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

 

Jachty na czarter Nawet jeżeli żeglujmy od wielu lat, przed wyczarterowaniem nowej jachty ważna jest chwila rozmowy z armatorem. Jachty na czarter mogą być różnie.  Właściciel najlepiej zna swoje jachty i jest w stanie udzielić nam wielu informacji. Dowiedzmy się, jak jacht zachowuje się na wodzie, czyli jakim kursem płynie najszybciej, jakie prędkości rozwija, czy ma tendencje do mocnego przechylania się. Może również okazać się, że czarterowany przez nas jacht przechodził jakieś modyfikacje, na przykład ma powiększoną powierzchnię żagli i musimy wcześniej je refować, gdyż płyną na pełnych żaglach moglibyśmy doprowadzić do wywrotki. Czarter jachtu Giżycko

Jachty na czarter

Może się też zdarzyć, że jacht ma swoje „humory” czyli przy silnym wietrze bardzo mocno się przechyla, gorzej płynie pochylony na prawą burtę niż lewą lub jakaś część wyposażenia uporczywie omawia posłuszeństwa. Dzięki takiej wiedzy w czasie rejsu nie będziemy zaskoczeni.

Jachty na czarter Powinniśmy też zapoznać się z warunkami ubezpieczenia czarter jachtu. Przede wszystkim musimy wiedzieć, co obejmuje ubezpieczenie, a czego nie zawiera. Może okazać się, że zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności za coś, co nie było naszą winą (na przykład złamany maszt podczas sztormu). Nigdy też nie decydujemy się na czarterowanie nieubezpieczonego jachtu lub takiego, którego warunki ubezpieczenia są dla nas niejasne lub suma ubezpieczenia jest zbyt niska. Jachty na czarter

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Do każdej umowy jachty na czarter  powinna być również dołączona lista przedmiotów, które znajdują się na jachcie. Przed wypłynięciem warto sprawdzić, czy wszystkie rzeczy z listy faktycznie znajdują się na pokładzie. Jeżeli czegoś nie ma, powinniśmy natychmiast zwrócić na to uwagę armatorowi.

Umowa o  jachty na czarter jest dokumentem, który podpisujemy własnym nazwiskiem, w związku z tym ważne jest, żebyśmy przeczytali ją punkt po punkcie i jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości, natychmiast zgłaszali je armatorowi.

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

czarter jachtu giżycko

czarter jachtu giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

czarter jachtu giżycko

czarter jachtu giżycko

czarter jachtu giżycko

czarter jachtu giżycko

czarter jachtu giżycko

czarter jachtu giżycko

 

Pragniemy Państwu przedstawić naszą nową propozycję projektu pana Michał Orycha. Już w przyszłym sezonie w czarterze naszej firmy na Mazurach w porcie Ekomarina w Giżycku. Antila 33 to kontynuacja udanych linii Antili, która cieszy się ogromnym powodzeniem na Polskim jak i zagranicznych rynkach. Więcej informacji przekażemy po zwodowaniu, a opinie będą wiarygodne po pierwszym wypłynięciu z portu. Poniżej opis, dane techniczne i zdjęcia jachtu stoczni Antila Yacht. Czarter jachtu Giżycko

Antila 33 to nowoczesna, dynamiczna jednostka pływająca wykorzystywana do celów sportowo-turystycznych, której głównym napędem są żagle. Poza napędem głównym jacht wyposażony jest w  stacjonarny silnik pomocniczy diesel Nanni 21KM. Charakterystyczne załamanie kadłuba oraz elegancka linia cechują i wyróżniają ten jacht na tle innych żaglówek.
Jacht turystyczno-regatowy z przeznaczeniem do żeglugi rekreacyjnej jak i do udziału w regatach. Spełnia on warunki formuł pomiarowych, równocześnie wyposażony jest tak, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo wieloosobowej załodze podczas żeglugi turystycznej. Czarter jachtu Giżycko

, , , , , , , , , , ,

Antila 33 jest jednostką wyposażoną w miecz, charakteryzująca się znaczną szerokością kadłuba zapewniającą stateczność poprzeczną. Kadłub wykonany jest z kompozytu tzn. z włókna szklanego nasączonego szybko utwardzalną żywicą epoksydową. Przestronny i ergonomiczny ze stałym stołem oraz wydzielone stanowisko sternika. Dwa koła sterowe, kabestan elektryczny Anders 28 oraz duża przestrzeń w kokpicie ułatwia obsługę żagli. Do messy schodzi się asymetrycznie umiejscowioną zejściówką. Kambuz wyposażony będzie w kuchenkę gazową, piekarnik, zlew i wiele innych urządzeń AGD. Trzy zamykane sypialnie, każda z przedsionkiem i obszernymi szafami oraz pełnowymiarowe koje w messie, pozwalają na komfortowe żeglowanie dla licznej załogi.

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Kingston wyposażany zostanie w  prysznic z ciepłą i zimną wodą oraz elektryczną toaletę morską ze zbiornikiem na fekalia. Ja większość naszych jednostek Antila 33 doposażona zostanie wieloma urządzeniami nawigacyjnymi tj. ploter, wiatromierz. Nie zapomnimy o dobry sprzęcie muzycznym – Sony Marine oraz Fussion. Dopełnienie wygód dla sternika będzie ster strumieniowy na dziobie oraz elektryczna kotwica sterowana z kokpitu. Jacht Antila 33 Exclusive to nasza propozycja dla żeglarzy, którzy cenią sobie luksus i nowoczesność na wodzie. Czarter jachtu w naszej firmie to gwarancja najlepszych wakacji pod żaglami. Premiera jachtu – Czarter jachtów motorowych i żaglowych – Mazury

Czarter jachtu Giżycko

CZARTER JACHTU GIŻYCKO. Chcesz spędzić niezapomniane wakacje – czarter jachtów na Mazurach to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy wynajem jachtów a także czarter łodzi motorowych, dzięki któremu przeżyjesz najpiękniejsze chwile w swoim życiu.

Niesamowite przygody, nawiązanie nowych znajomości, odpoczynek na łonie natury
– takie właśnie możliwości daje czarter.

Mazury to jeden z najpiękniejszych zakątków naszego kraju, słynący z wyjątkowych krajobrazów. Rzeki, doliny, a przede wszystkim przepiękne jeziora przyciągają turystów od wielu lat. Czarter w okolicach Giżycka i jeziora Niegocin pozwoli Ci odpocząć na komfortowej łodzi, odetchnąć świeżym, czystym powietrzem i przekonać się, jakie jeszcze atrakcyjne kryją w sobie jachty. To wspaniały sposób na to, aby przekonać się, że wakacje z rodziną mogą być udane dla wszystkich jej członków.

Czarter jachtów to nasza specjalność – Czarter jachtu Giżycko – gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz doskonale wyposażone łodzie, które gwarantują komfortowy i bezpieczny wypoczynek. Najbardziej wymagającym klientom polecamy czarter jachtu Tango – wyjątkowo szybkiej jednostki.

, , , , , , , , , , , , , ,

Ci z Państwa, których bardziej niż czartery jachtów interesuje ich kupno, też znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Prowadzimy również wynajem jachtów motorowych na Mazurach a dla osób chcących wyjechać poza granice kraju przygotowaliśmy rejsy po Karaibach.

Port, w którym mogą Państwo skorzystać z naszej oferty, znajduje się w Wilkasach koło Giżycka. Tam również prowadzimy najbardziej atrakcyjny na Mazurach wynajem jachtów. Wspaniała atmosfera i wyjątkowe atrakcyjne – wszystko to czeka na Ciebie, jeśli tylko zdecydujesz się na czarter.

Mazury – Kraina Wielkich Jezior zaprasza do odwiedzin!

Doskonała jakość, świetna nautyka, funkcjonalność, nowoczesne wyposażenie – wszystko to, co żeglarze lubią najbardziej! – Czarter jachtu Giżycko

, , , , , , , , , , , , ,

Skąd bierze się siła tego jachtu? Czarter jachtu Giżycko

Z dobrego wzorca i wygodnych udoskonaleń. Jacht jest kontynuacją Phili 880, ze wzbogaconym wnętrzem, poprawionym designem i ulepszoną nautyką. Przeprojektowany kadłub, pokład wyposażony dodatkowo we wkładkę denną i podsufitkę, przesunięta w lewo i niesymetryczna względem osi jachtu zejściówka – to tylko wstęp do zmian. Lżejsza o 800 kg, ciężarem i długością doskonale wpasowuje się w ciasne mazurskie porty. Przestronna zabudowa została wypełniona funkcjonalnymi rozwiązaniami, takimi jak: szafki, jaskółki, zabudowę bakisty kokpitowej, schowek na pagaje oraz dodatkowy osprzęt typu trapik dziobowy, radio CD, telewizor z DVD, ogrzewanie, lodówkę,  dodatkowy bulaj do hundkoi.

Warto też zaznaczyć, że Phila 780/Delphia 26 (wersja armatorska przeznaczona jest dla prywatnych armatorów)jest jedną z ostatnich produkcji stoczni Delphia Yachts Kot. W ubiegłym roku jacht został nominowany przez największe europejskie magazyny żeglarskie do tytułu EUROPEAN YACHT OF THE YEAR 2009.

Jednym słowem – na nim się jest zawsze na fali;)!

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

W wakacje czarterowany od soboty do soboty. Czarter jachtu Giżycko

Model jachtu Phila 780
Rok produkcji 2009
Liczba osób – komfortowo 6
Liczba osób – maksymalnie 6
Port wypłynięcia PTTK Wilkasy
Długość całkowita 7,79 m
Szerokość całkowita 2,85 m
Maksymalne zanurzenie 1,40 m
Minimalne zanurzenie 0,33 m
Wysokość kabiny 1,85 m
Powierzchnia żagli 34 m2
Typ miecza obrotowy
Typ steru płetwa na pawęży
Typ silnika przyczepny
Opis silnika TOHATSU 6KM
WC wc chemiczne – kabina
Liczba litrów paliwa w cenie 5 l

Dane potrzebne do umowy: Czarter jachtu Giżycko

Imię i nazwisko,
Adres zamieszkania,
Pesel,
Nr. dowodu osobistego lub paszport,
e-mail,
Telefony kontaktowe,
Jaki patent (ranga patentu),
Nr. patentu,

, , , , , , , , , , ,

Warunki czarteru

 

Czarter jachtu Giżycko – Rezerwacja na podstawie umowy czarteru, poprzez wpłatę zaliczki na www.czarter-mazury.com jest wiążąca.

Umowa czarteru dostarczana jest w wersji elektronicznej i nie wymaga podpisu.
Dokumenty wymagane do wynajmu to:
minimum patent żeglarza jachtowego + dowód osobisty dla jachtów żaglowych, dowód osobisty + drugi dokument w przypadku jachtów motorowych
Jeśli nie masz w/w uprawnień możesz wynająć u nas zawodowego żeglarza, koszt 200zł/dobę.
W terminie od 23 czerwca do 1 września jachty czarterujemy w modułach tygodniowych, od soboty do soboty. Krótsze czartery są możliwe z dopłatą.

50% zaliczka płatna przez internet na www.marinara.com.pl w momencie rezerwacji lub przelewem.
Reszta kwoty płatna przelewem na 7 dni przed odbiorem jachtu.

Kaucja

, , , , , , , , , , , , , ,

Płatna gotówką na miejscu przy odbiorze jachtu.
Kaucja zostanie zwrócona przy zdaniu jachtu.

Zniżki

UWAGA: Jeśli należy Ci się zniżka, zostanie ona odliczona od kwoty pozostałej do zapłaty po uzgodnieniu telefonicznym – nie dotyczy zniżek First i Last Minute, gdyż są one odejmowane od razu automatycznie.
Stały klient: 5%
Czarter powyżej 10 dni: 5%
Dwa lub więcej jachtów razem: 5%
Wczesna rezerwacja i wpłata zaliczki do 31 grudnia: 5% (nie dotyczy weekendu majowego i Bożego Ciała)
Studenci: 5% (maj i wrzesień)
Umowa podczas targów żeglarskich: 10%
Maksymalny rabat: 15% (Nautika 1000, Nautika 1300 max.5%)
Zniżki tylko powyżej 4 dni czarteru.
Zniżki nie dotyczą weekendu majowego i Bożego Ciała.
Zniżki First i Last Minute nie sumują się z innymi zniżkami.

First Minute

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

4 i 5 miesięcy przed rejsem 10% (nie dotyczy jachtu Nautika 1000, Nautika 1300)
6 i 7 miesięcy przed rejsem 15% (nie dotyczy jachtu Nautika 1000, Nautika 1300)

Opłaty dodatkowe

UWAGA: Wszelkie, dopłaty należy zapłacić w dniu odbioru jachtu w porcie.
Usługa OneWay – zdanie jachtu w innym porcie niż port macierzysty – cena do uzgodnienia (w zależności od typu jachtu i portu zdania)
200 zł – nieoczyszczone WC
Obligatoryjna opłata za sprzątanie jachtu po rejsie: 50, 70, 90, 100, 150, lub 160zł w zalezności od typu jachtu.
15 zł/doba PARKING strzeżony (na miejscu w porcie).
Dopłata 60% za krótki czarter 2 dni
Dopłata 20% za krótki czarter 3 dni

Przekazanie jachtu

Odbiór jachtu w godzinach od 14:00 w dniu przyjazdu.

Zdanie jachtu w godzinach do 10:00 w dniu odjazdu.
Odbiór i zdanie jachtu odbywa się w porcie STANICA WODNA STRA

NDA w Giżycku, ul. Pierkunowo 36 , 11-500 Giżycko, nad jeziorem Kisajno. Czarter jachtu Giżycko

Inne informacje

, , , , , , , , , , , ,

PARKING strzeżony 15 zł/doba (na miejscu w porcie)
Jacht wypływający w rejs otrzymuje gratis:
nabitą butlę gazową
naładowane akumulatory + prostowniki
paliwo do silnika (5l) rejs min. 7 dni (tylko jachty żaglowe)
zatankowaną wodę pitną
Jacht jest wysprzątany i sprawny technicznie.
Cumowanie w porcie macierzystym, WC i umywalnie – gratis.
Jacht posiada ubezpieczenie JachtCASCO, OC, NNW, silnik ubezpieczony od kradzieży, ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi.
Zapewniamy serwis na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
Zabrania się zabierania na jacht zwierząt.

Weekend 820 Komfort na tle innych modeli pasuje się jako jacht bardzo rodzinny.

Na czym polega jego przewaga?

• Jest wygodny i bezpieczny!

Ma aż 8 wygodnych miejsc do spania, czyli dwie dwuosobowe koje, jedną rodzinną trzyosobową i jedną jednoosobową. Kompletnie wyposażony kambuz i 60 litrowa lodówka dają doskonałe warunki do przygotowywania posiłków. Napędzany silnikiem o mocy 25KM, może rozwinąć prędkość do 15 km/h. Zaś duża bateria słoneczna o mocy 55W oraz ładowanie akumulatorów w czasie pracy silnika zapewnia zapas energii elektrycznej.

, , , , , , , , , , , ,

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

• Komfortowo urządzony! Czarter jachtu Giżycko

Wnętrze oferuje nam mnóstwo szafek, jaskółek i bakist oraz kabinę łazienkową wyposażoną w umywalkę i chemiczne WC. Ogrzewanie WEBASTO Dual Top z prysznicem zapewnia ciepło, gorącą wodę i komfort nawet przy niskich temperaturach i deszczowej pogodzie. A duży 19″ telewizor LCD z odtwarzaczem DVD dostarczy dodatkowych rozrywek na wypadek niepogody.

, , , , , , , , , , , , , , ,

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

• I pozwala zobaczyć to, co niewidoczne gołym okiem!

Zainstalowana echosonda zapewnia stałą kontrolę głębokości, wiedzę na temat temperatury wody oraz co najważniejsze dla wędkujących załogantów – zapewni podgląd ławicy ryb.

Dzięki takim rozwiązaniom każdy poczuje się jak ryba w wodzie;)!

Jacht czarterowany bez patentu!!! Poniżej cytat z ustawy ustawy: Czarter jachtu Giżycko

„…Nie wymaga posiadania dokumentu kwalifikacyjnego uprawianie turystyki
wodnej na jachtach motorowych o mocy silnika do 75 kW i o
długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona
jest konstrukcyjnie do 15 km/h. W przypadku jachtów przeznaczonych
do najmu, uprawianie turystyki wodnej wymaga odbycia przez prowadzącego
jacht szkolenia z zakresu bezpieczeństwa na wodzie…”

, , , , , , , , , , , ,

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

W wakacje czarterowany od niedzieli do niedzieli.
Model jachtu Weekend 820
Rok produkcji

2010
Liczba osób – komfortowo 6
Liczba osób – maksymalnie 8
Port macierzysty
Giżycko STRANDA
Długość całkowita 8,20 m
Szerokość całkowita 2,85 m
Maksymalne zanurzenie 0,35 m
Minimalne zanurzenie 0,35 m
Wysokość kabiny 1,95 m
Typ steru głębinowy
Typ silnika przyczepny
Opis silnika Suzuki 25 KM z rozrusznikiem elektrycznym
WC wc chemiczne – kabina

, , , , , , , , , , ,

Wyposażenie jachtu – Czarter jachtu Giżycko

Silnik Suzuki 25 KM z rozrusznikiem elektrycznym
Echosonda
Ogrzewanie WEBASTO Dual Top

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Ciepła woda
Prysznic
Telewizor LCD z DVD 19”
Radio CD mp3
Bateria słoneczna 55W
Lodówka Waeco 60 l.
Zewnętrzne światła nawigacyjne
Oświetlenie wnętrza
Gniazda 12V samochodowe
Instalacja portowa 220V
Kabina łazienkowa z WC chemicznym
Zbiornik na wodę 300 l.
3 x akumulator żelowy 100 Ah
Kuchenka gazowa i zlewozmywak
Kambuz wyposażony na 8 osób (garnki, talerze, sztućce itp.)

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Stolik kokpitowy
Dwie kotwice
Wiosło pych i bosak
Środki ratunkowe dla 8-miu osób
Daszek nad kokpitem z szybą od strony dziobu
Kabrio zabudowujące kokpit z trzech stron
Platforma kąpielowa z drabinką
Gaśnica, apteczka
Ubezpieczenie OC/NW/Jacht Casco
Ubezpieczenie silnika od kradzieży
Ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi
Obligatoryjna opłata za sprzątanie po rejsie 60 zł

Termin i cenę czarteru ustalamy telefonicznie (tel. 694033699) lub pocztą elektroniczną czarterjachty@gmail.com
Po ustaleniu szczegółów prosimy o wypełnienie poniższego formularza wraz z ustaloną ceną.
Mailem wysyłamy Państwu umowę , którą należy wydrukować ,podpisać i zeskanowaną odesłać na adres wskazany w mailu. My zrobimy to samo.
Po wpłacie zaliczki w wysokości 50% wartości czarteru, czujemy się związani umową. Resztę kwoty wpłacamy na to samo konto na 2 tygodnie przed rozpoczęciem czarteru.
Kaucja zwrotna na pokrycie ewentualnych strat jest płatna pierwszego dnia czarteru i rozliczana po jego zakończeniu.

CZARTERY JACHTY CZARTERY JACHTY GIŻYCKO FUTURA 36 Jachty Giżycko MAXUS 28 MAXUS 33 TES 32 DREAMER Twister 26 TWISTER 36 TWISTER 36 czarter jachtów Wynajem jachtów Wynajem żaglówki , , , , , ,

Formularz rezerwacji – Czarter jachtu Giżycko

Nautika 1000 VIP to jacht motorowy, na który nie wymaga się patentu motorowodnego. Obsługę ułatwia ster strumieniowy dziobowy oraz rufowy. Ekonomię (2-4 l / h ) zapewnia świetnie dobrana śruba oraz 25 konny , niezawodny silnik YANMAR. Nautika 1000 VIP wyróżnia się stabilnością nautyczną ( przy sterze „ZERO” nie schodzi sama z kursu ).

To jednostka o wysokim komforcie bytowania 6 -osobowej załogi. 2 dwuosobowe kabiny (każda jest elegancko i gustownie urządzona) oraz rozkładana kanapa w salonie dają poczucie intymności i wygody. Sundeck Nautiki 1000 jest przystosowany do opalania , kokpit pomieści całą biesiadującą wieczorem załogę zaś szerokie półpokłady zapewniają bezstresową komunikację dla dzieci między dziobem a kokpitem. Czarter jachtu Giżycko

Nautika 1000 to duży houseboat cieszący się ogromną popularnością na Mazurach. Bogate wyposażenie – ogrzewanie , lodówka, prysznic, ciepła woda, instalacja 230 V, telewizor pozwala czuć się jak w domu

Czarter jachtów żaglowych w Giżycku Czarter jachtu Czarter jachtów Giżycko CZARTER JACHTY CZARTER JACHTY GIŻYCKO Czarter Mazury Czarter Mazury Giżycko Czarter na Mazurach Czarter na Mazurach CZARTERY JACHTÓW GIŻYCKO CZARTERY JACHTÓW MAZURY Czartery jachtu

Szlak Mazurskich Jezior – Czarter jachtu Giżycko

Wielkie Jeziora Mazurskie to jeden z najatrakcyjniejszych krajobrazowo i turystycznie regionów Polski. Jest to największy w Polsce zespół połączonych kanałami jezior, które tworzą szlak wodny o niepowtarzalnym uroku. Bogactwo fauny i flory sprawia, że krajobraz tego regionu wyróżnia się na tle pozostałych regionów Polski.Wielkie Jeziora Mazurskie leżą we wschodniej części Pojezierza Mazurskiego, ograniczone są kompleksami Puszczy Piskiej (od południa) i Puszczy Boreckiej (od wschodu).

Na północy obszar graniczy z Krainą Węgorapy, a od zachodu z Pojezierzem Mrągowskim. Krajobraz kształtował się podczas fazy pomorskiej zlodowacenia bałtyckiego.Podczas kolejnych postojów cofający się lodowiec usypywał wzgórza morenowe, zbudowane ze żwiru, gliny oraz dużej ilości głazów.Wzgórza moreny czołowej tworzą biegnące równoleżnikowo, równoległe do siebie ciągi.

ANTILA 27 ANTILA 33 CZARTER JACHTÓW CZARTER JACHTÓW GIŻYCKO CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH Czarter jachtów motorowych na Mazurach CZARTER JACHTÓW NA MAZURACH

W zagłębieniach między wzgórzami moreny czołowej lodowiec pozostawił duże bryły martwego lodu, które po wytopieniu się wypełniły wodami misy wytopiskowe i rynny.Cofający lodowiec pozostawił po sobie również niecki moreny dennej, gdzie z biegiem czasu uformowały się torfowiska, bagna oraz płytkie jeziora.Jeziora połączone są systemem kanałów i mają wyrównany poziom wód na wysokości 116m. Czarter jachtu Giżycko

Wody z jezior odpływają w dwóch kierunkach – poprzez rzekę Węgorapę wypływającą z jeziora Mamry do rzeki Pregoły oraz za pośrednictwem Pisy (wypływającej z jeziora Roś), poprzez Narew – do Wisły.Na terenie Wielkich Jezior Mazurskich wydzielono wiele rezerwatów przyrody – m.in.: Wyspy na jeziorze Mamry, Jezioro Dobskie, Wyspy na jeziorze Kisajno, Jezioro Kożuchy

Czarter jachtu Giżycko

Które są ostoją wielu gatunków ptaków wodnych i błotnych: płaskonosa, perkoza dwuczubego, łyskę oraz mewę smieszkę. W trzcinowiskach gnieżdżą się: bąk, bączek, wodnik. Licznie występują kormorany i czaple.Typowym gatunkiem jeziornym jest łabędź niemy (którego duża kolonia znajduje się na jeziorze Łuknajno). Spotkać tu można również bociany czarnege, czajki, bekasy, bataliony. Czarter jachtu Giżycko

Na śródleśnych bagnach spotkać można żurawia. Na uwagę zasługują również występujące na tym obszarze ptaki drapieżne: kania czarna, orlik krzykliwy oraz bielik.Innym walorem turystyczno-rekreacyjnym północnych Mazur jest Puszcza Borecka – jedyna w regionie pozostałość lasu pierwotnego. Najwartościowsze fragmenty liczącej 250 km2 puszczy objęto ochroną – istnieją tutaj 4 rezerwaty o łącznej powierzchni ponad 650 ha. Na południu Pojezierza Mazurskiego znajduje się Puszcza Piska – jest to największy kompleks leśny na tym terenie. Porastają ją głównie bory sosnowo-świerkowe z dużym udziałem gatunków liściastych – Czarter jachtu Giżycko

, , , , , ,

Charakterystyczny dla Puszczy Piskiej jest brak buka, który na tym terenie zastępuje grab.Szlak Wielkich Jezior Mazurskich rozpoczyna na północy jezioro Mamry, które poprzez jezioro Kirsajty połączone jest z rozległym jeziorem Dargin. Dalej – płynąc na południe poprzez jezioro Kisajno – docieramy do jeziora Niegocin. Jezioro Niegocin przechodzi w jeziora rynnowe: Ryńskie, Tałty, Mikołajskie, Bełdany i Nidzkie, z którymi połączone jest układem kanałów i jezior rynnowych: Jagodne, Szymoneckie, Szymon, Tałtowisko. Na wschód od jeziora Mikołajskiego położone jest największe w Polsce jezioro Śniardwy. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich zamyka Jezioro Roś. Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

 

Czarter jachtu Giżycko

Czarter jachtu Giżycko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zostaw odpowiedź