CZARTER JACHTÓW

Czarter jachtu Twister 36

CZARTER JACHTÓW

Czarter jachtów – Tylko u nas wypożyczając jacht w okresie od Maja do Czerwca możesz skorzystać z dużych rabatów. Aby dostać rabat musisz wynająć u nas jacht żaglowy lub motorowy na okres powyżej 2 tygodni. Jeśli to zrobisz dostaniesz zniżkę – 45% – Czarter Jachtów – czarter-mazury.com

Jeżeli planujesz czarter jachtów na Mazurach, krótszy rejs, też  możesz również dostać rabat. Wystarczy że wynajmiesz jacht w okresie od Maja do Czerwca na okres powyżej tygodnia – rabat wyniesie – 35%

CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW – TWISTER 36 JACHT ŻAGLOWY 

CZARTER JACHTÓW – TWISTER 36 JACHT ŻAGLOWY to superkomfortowy jacht dla żeglarzy przedkładających nade wszystko komfort, wygodę i szybkość pływania, którym nie przeszkadzają gabaryty jachtu. Twister 36 charakteryzuje się nowoczesnym kształtem nadbudówki, pokładu, dna, pionowa dziobnica, szeroka i otwarta rufa.

Najważniejszą innowacją jest rozwiązanie problemu oporu bocznego jachtu. Nie posiada tradycyjnego miecza, ma za to dwie boczne płetwy balastowe, umownie nazwane przez konstruktora hydroskrzydłami o ciężarze 650kg każda, odlane z żeliwa ŻL-250 oraz dodatkowy balast ołowiu 500kg w dziobie.

Płetwa sterowa powoduje wzrost oporu bocznego przy zwiększającym się przechyle, druga natomiast balastuje jacht.  Takie rozwiązanie zmniejsza zanurzenie do 75cm. Ma dobrą stateczność, a dobrą sterowność zapewniają profilowane – rozchylone płetwy balastowe (hydroskrzydła) oraz sprzężone dwie duże płetwy sterowe zasilane poprzez dwie pompy hydrauliczne i dwa koła sterowe, (nowość w jachtach śródlądowych) dające możliwość szybkiego przejęcia i sterowania jachtem. CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW

Dla ułatwienia manewrowania w porcie tak dużej jednostki w dziobie zainstalowano elektryczny silnik strumieniowy firmy Vetus o mocy 1,5 kW sterowany z pulpitu sterowniczego. W ‚studzience’ silnik zaburtowy Yamaha 45KM z elektrycznym rozruchem, manetką biegów i gazu, wyciszony – pracuje bardzo cicho.

Na dziobie elektryczna winda kotwiczna sterowana z kokpitu. Kładzenie masztu wygodne, bez potrzeby ‚wypinania’ bomu. Kokpit bardzo duży i wygodny posiada dwa rozkładane stoliki. Wnętrrzne jachtu przestronne i funkcjonalne, dobrze doświetlone, kabina – mesa posiada na nadbudówce pas przeszklenia 55x220cm, trzy dwuosobowe zamykane kabiny z ‚przedsionkiem’ jedna w dziobie, dwie na rufie – gwarantują intymność noclegową. Mesa też przystosowana do bardzo wygodnego spania dwóch osób (opuszczany stół). Jacht wyposażony w czujnik gazu propan-butan z alarmem.

CZARTER JACHTÓW  – NA MAZURACH MAXUS 33

CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW  – NA MAZURACH MAXUS 33  Absolutny TOP wśród jachtów żaglowych na Mazurach. Czarter jachtów Maxus 33 to najlepszy wybór wśród jachtów. Jacht Maxus 33 to doceniona jednostka, która zdobywa coraz większą popularność. Maxus 33 –  został zaprezentowany 9 lat temu na targach BOATSHOW 2007, na których  wyróżniono go złotym medalem. Jacht posiada rozległy, przestrzenny kokpit, który pokrywają antypoślizgowe powierzchnie pokryte flexiteakiem. Wnętrze Maxusa 33 wypełniają 3 zamykane kabiny i mesa – komfortowa przestrzeń dla nawet 10 – osobowej załogi.

Maxus 33 to jacht, który dzięki sterowi strumieniowemu oraz sprzężeniu silnika z kołem sterowym (doskonały patent przy manewrach portowych), systemowi refowania grota z kokpitu oraz sprowadzeniu do niego pozostałych wszystkich fałów daje się bezpiecznie prowadzić przez 1 osobę. Wyróżniają go dobre właściwości nautyczne i bogate wyposażenie: m.in. sonda, log, ogrzewanie, lodówka, ciepła woda, barek, toaleta morska, prysznic, tv, dvd czy nagłośnienie w kokpicie. Z przyjemnością informujemy, że nasz egzemplarz MAXUS 33 zajął II miejsce w regatach Northmann Cup 2013 !!!

CZARTER JACHTÓW – Maxus 33

CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW – Maxus 33 W wersjach mieczowych na mazurach Maxus 33 jest wyposażony w obrotowy ster głębinowy. Układ napędowy stanowi sinik stacjonarny, ale w opcji stocznia proponuje również silnik przyczepny zamontowany w studzience. Dla usprawnienia manewrów portowych polecany jest montaż steru strumieniowego.

Wnętrze jachtu jest przestrzenne nie brakuje miejsca, z dużą wysokością stania gwarantuje zachowanie niemal jak hotelowych standardów. Został on przystosowany do zamontowania wszelkich elementów i patentów, usprawniających wygodę użytkowania na różnych akwenach. Szerokie półpokłady z handrelingami na nadbudówce umożliwiają wygodną i bezpieczną komunikację.

CZARTERY JACHTÓW  – NA MAZURACH Tes 32 Dreamer
CARTER JACHTÓW

CARTER JACHTÓW

CZARTERY JACHTÓW  – NA MAZURACH Tes 32 Dreamer – To luksusowy, wygodny oraz przestronny jacht przeznaczony dla bardziej wymagających żeglarzy. To duży jacht przeznaczony do długich urlopowych rejsów zarówno po akwenach śródlądowych, jak i wodach morskich. Czarter jachtów posiada duży i wygodny kokpit z rozkładanym stolikiem. Bardzo obszerne wnętrze daje poczucie absolutnego komfortu i intymności dla 6 – 9 osobowej załogi. Wyposażony jest w nowoczesny osprzęt, koło sterowe oraz wbudowany w ‚studzienkę’ silnik YAMAHA 25KM, z rozrusznikiem elektr. Żeglowanie Dreamerem to prawdziwa przyjemność zarówno dla sternika, jak i dla załogi, która ma do dyspozycji doskonale dobrany osprzęt pokładowy. Manetką w kokpicie, ładowarką prądu i prostownikiem. W kokpicie znajduje się zapewniające wygodę profilowane siedzisko dla sternika. Jednostka wyposażona jest w długi trap bukszpryt, dzięki któremu wejście w porcie na dziób jest niezwykle łatwe i wygodne. Kajuta dziobowa zamykana, 2 kajuty rufowe, zamykane z bulajami otwieranymi. Zabudowa stoczniowa – mahoń sapelli.

CZARTER JACHTÓW – WYNAJEM JACHTU NA MAZURACH MAXUS 28
CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW

Wynajem jachtów MAXUS 28 – Najszybszy jacht, którym dysponuje nasza flota, zdobywca Pucharu Polski jachtów kabinowych, bezapelacyjnie pokonał wszystkich konkurentów. Bezpieczeństwo i szybkość to dwa argumenty, które przemawiają za tym jachtem. Na jego pokładzie może pomieścić się wygodnie nawet aż 8 osób. MAXUS 28 – Zwycięzca wielu regat.

Zaprojektowany przez Jacka Daszkiewicza, uzupełnia ofertę stoczni Northman w segmencie jachtów armatorskich i czarterowych średniej wielkości. Maxus 28 wyróżnia się innowacyjną linią pokładu oraz przestronnym kokpitem i funkcjonalnym wnętrzem.

Czarter jachtów na Mazurach jacht stanowi połączenie doskonałych właściwości żeglugowych z komfortem mieszkalnym. Zastosowano w nim przesunięcie środka bocznego oporu w tył (przez pochylenie pilersu i cofnięcie miecza). Oraz wprowadzono niespotykany w innych modelach kształt kadłuba. Dzięki tym rozwiązaniom znacznie zyskał on na właściwościach nautycznych.

Doskonałe osiągi w żegludze potwierdzają również liczne sukcesy regatowe oraz pozytywne opinie użytkowników.

CZARTER JACHTÓW – NA MAZURACH TWISTER 26 Jak opisać go w kilku słowach?
CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW

Jachty na mazurach w czarterach – TWISTER 26 – piękny, sportowy, przestrzenny. To najtrafniejsze określenia mówiące o tym jachcie. Dzięki dożaglowaniu i niesamowitemu profilowi jest bardzo szybki i ostro pływa na wiatr. Osprzęt najwyższej jakości sprawi radość żeglowania wszystkim miłośnikom tej dyscypliny.

Uzupełnieniem standardowego wyposażenia jest lodówka, Telewizor z DVD, Radio, CD, Mp3, WC chemiczne oraz kabestany samoknagujące. TWISTER 800N czarter jachtów Jak opisać go w kilku słowach?

CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW

Czarter jachtów TWISTER 800N – Piękny, sportowy, przestrzenny. To najtrafniejsze określenia mówiące o tym jachcie. Dzięki dożaglowaniu i niesamowitemu profilowi jest bardzo szybki i ostro pływa na wiatr. Osprzęt najwyższej jakości sprawi radość żeglowania wszystkim miłośnikom tej dyscypliny. Uzupełnieniem standardowego wyposażenia jest lodówka, Telewizor z DVD, Radio, CD, Mp3, WC chemiczne oraz kabestany samoknagujące. To świetny jacht, z którego bardzo trudno będzie zejść na stały ląd – W wakacje czarterowany od niedzieli do niedzieli. To świetny jacht, z którego bardzo trudno będzie zejść na stały ląd. W wakacje czarterowany od niedzieli do niedzieli.

Zapraszamy do czarterowania jachtów na Mazurach w Giżycku. Oferujemy jachty bez patentu (hausbotów), jachtów żaglowych i jachtów motorowych, jachty ze sternikami. Stacjonujemy głównie w Giżycku trzech portach Ekomarina, Stranda, Royal. Bardzo wysoka obsługa: Parking na miejscu, serwis na szlaku wodnym ciągu 24h, obsługa i organizacja iwentów, wynajmu sternika, CZARTER JACHTÓW i.t.d.


Zostaw odpowiedź