Czarter jachtów

Czarter Jachtów - Czarter Mazury

CZARTER JACHTÓW – na Mazurach: Wynajem Jachtów żaglowych lub czarter jachtów motorowych na Mazurach.

Czarter Jachtów, Czarter Mazury, Wynajem Jachtów: Co raz często spotykamy firm które oferują czarter jachtów na Mazurach. Zapraszam www.czarter-mazury.com na Czarter jachtów na Mazurach Wynajem jachtów motorowych – zajmujemy się czarterem jachtów żaglowych, szybkich łodzi motorowych i wynajmem houseboatów. Posiadamy atrakcyjne ceny i promocje. Sprawdź naszą ofertę.

Czarter jachtów - Czarter Mazury

Czarter jachtów – Czarter Mazury

Czarter jachtów - Czarter Mazury

Czarter jachtów – Czarter Mazury

CZARTER JACHTÓW – Jesteśmy  firmą oferującą wynajem jachtów na mazurach. W skład naszej floty wchodzi ponad 70 jednostek żaglowych i motorowych rożnych klas. Proponujemy czarter jachtów żaglowych i motorowych z trzech mazurskich portów:  Sztynort, Giżycko/Wilkasy, Mikołajki.

Oferowane przez nas jachty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i dobrą jakość obsługi. Jachty żaglowe, jachty motorowe, houseboaty – oferta czarteru łódki na Mazurach jest niemal nieograniczona, a wybór odpowiedniego sprzętu niełatwy. Przed wyborem odpowiedniego sprzętu warto wiedzieć, jak wyczarterować i przygotować do rejsu jacht, żeby żeglarski weekend w Krainie Wielkich Jezior był przyjemnością pozbawioną niepożądanych przygód.

Czarter jachtów – Wynajem jachtów na Mazurach to nasza specjalność

Czarter jachtów to nasza specjalność – gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz doskonale wyposażone łodzie, które gwarantują komfortowy i bezpieczny wypoczynek. Najbardziej wymagającym klientom polecamy czarter jachtu Twister 36, antila 33 i Maxus 33 – wyjątkowo szybkiej jednostki.
Ci z Państwa, których bardziej niż czartery jachtów interesuje ich kupno, też znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Prowadzimy również wynajem jachtów motorowych na Mazurach, a dla osób chcących spędzać na spokojnie miły czas z rodziną na Mazurach, to przygotowaliśmy hausboote (duże wygodne przestrzenny jachty bez patentu).

Port, w którym mogą Państwo skorzystać z naszej oferty, znajduje się w Wilkasach, Mikołajkach, Sztynorcie i  Giżycka. Tam również prowadzimy najbardziej atrakcyjny na Mazurach wynajem jachtów. Wspaniała atmosfera i wyjątkowe atrakcyjne – wszystko to czeka na Ciebie, jeśli tylko zdecydujesz się na czarter.

Maxus 33 – Czartery Jachtów – Czarter Mazury

Maxus 33 – Czarter jachtów – Czarter Mazury – Absolutny TOP wśród jachtów żaglowych na Mazurach. Czarter jachtów Maxus 33 to najlepszy wybór wśród jachtów. Jacht Maxus 33 to doceniona jednostka, która zdobywa coraz większą popularność. Maxus 33 –  został zaprezentowany 9 lat temu na targach BOATSHOW 2007, na których  wyróżniono go złotym medalem. Jacht posiada rozległy, przestrzenny kokpit, który pokrywają antypoślizgowe powierzchnie pokryte flexiteakiem. Wnętrze Maxusa 33 wypełniają 3 zamykane kabiny i mesa – komfortowa przestrzeń dla nawet 10 – osobowej załogi.

Czarter Jachtów

Czartery Jachtów

Czarter Jachtów

Czarter jachtów – Maxus 33 to jacht, który dzięki sterowi strumieniowemu oraz sprzężeniu silnika z kołem sterowym (doskonały patent przy manewrach portowych), systemowi refowania grota z kokpitu oraz sprowadzeniu do niego pozostałych wszystkich fałów daje się bezpiecznie prowadzić przez 1 osobę. Wyróżniają go dobre właściwości nautyczne i bogate wyposażenie: m.in. sonda, log, ogrzewanie, lodówka, ciepła woda, barek, toaleta morska, prysznic, tv, dvd czy nagłośnienie w kokpicie. Z przyjemnością informujemy, że nasz egzemplarz MAXUS 33 zajął II miejsce w regatach Northmann Cup 2013 !!!

Twister 36 – Czartery Jachtów – Czarter Mazury

Twister 36 – Czarter jachtów – Czarter Mazury – jest to najbardziej komfortowy i bardzo bogato wyposażony luksusowy jacht żaglowy na Mazurach. Luksusowe przestronne wnętrze i duży wygodny kokpit pozwolą załodze jachtu poczuć się wyjątkowo podczas żaglowania na MAZURACH, KRAINIE TYSIĄCA JEZIOR . TWISTER 36 jest to przede wszystkim niesamowicie komfortowy jacht żaglowy dla żeglarzy przedkładających nade wszystko komfort, wygodę i szybkość pływania, którym nie przeszkadzają duże gabaryty jachtu.

Czarter Jachtów - Czarter Mazury

Czartery Jachtów – Czarter Mazury

TWISTER 36 JACHT ŻAGLOWY czarter jachtów Mazury  czym odróżnia się od innych JACHTÓW – Czartery Jachtów – Czarter Mazury

Najważniejszą innowacją jest rozwiązanie problemu oporu bocznego jachtu. Nie posiada tradycyjnego miecza. Klasyczny miecz zastąpiono dwoma bocznymi hydro-płetwami balastowymi, charakteryzuje się dwoma sprzężonymi kołami sterowymi, które poprzez pompy hydrauliczne sterują dwoma dużymi sterowymi płetwami. Mimo swoich dużych gabarytów, jacht można sterować z łatwością w pojedynkę. Fok, przedni żagiel, jest samo-halsujący, który ułatwia  żeglowanie. Maszt elektronicznie sterowany, który kładzie się automatycznie za pomocą sterownika. Żeglarz nie musi odpinać bomu przy opuszczeniu masztu.

Czarter Jachtów - Czarter Mazury

Czartery Jachtów – Czarter Mazury

Dodatkowo Twister 36 posiada wyposażenie kambuza- zmywarkę do naczyń, mikrofalową kuchenkę, kuchenkę gazową, pompę do wody, wodę zimną i ciepłą, prysznic i osobną toaletą, ogrzewanie jachtu, silnik diesla stacjonarny.

Posiada również  TV, DVD, CD i Mp3, dzięki czemu załoga ma gwarantowany dostęp do dodatkowych atrakcji. Jednym słowem jacht jest tak zaprojektowany, dopracowany i na tak wysokim poziomie, aby załoga jachtu poczuła się jak najbardziej komfortowo. Czartery-Jachtów  – Czarter-Mazury.

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH – Wszyscy, którzy chcą połączyć przyjemności żeglugi z dreszczykiem emocji i sportową rywalizacją, mogą obserwować konkurs na najszybszy jacht na Mazurach: chętni mogą nawet sami stanąć w szranki i zmierzyć się z innymi jachtami w tym emocjonującym wyścigu!

Jachty na Mazurach, czarter jachtów motorowych, wynajem jacht nowoczesnych. Idealny dla dużych grup. Jacht przetestowany. Jest bardzo bezpieczny lecz przy tym bardzo szybki dzięki możliwością zwiększonego ożaglowania Dane i wyposażenie Dane techniczne jachtu Długość całkowita 7.8 m Szerokość całkowita 2.7 m Zanurzenie maksymalne 1.45 m Zanurzenie minimalne 0.35 m Wysokość w kabinie 1.78 m Powierzchnia żagla 34 m² […]

WYNAJEM JACHTÓW ŻAGLOWYCH

 

 • Czarterujemy jachty tylko od sprawdzonych armatorów z każdego rejonu Chorwacji: Zadaru i okolic, Sibenika, Splitu, Dubrovnika, płw. Istria. Dokładamy starań, aby jachty polecane przez nas były w bardzo dobrym stanie technicznym.
 • Jesteśmy na miejscu w Chorwacji przez cały rok, a stały kontakt z armatorami gwarantuje nam bieżące informacje na temat stanu i dostępności floty czarterowej.
 • Czarter jachtu za naszym pośrednictwem to dużo więcej niż sam wynajem jachtu. Dajemy Ci możliwość skorzystania z naszej wiedzy i dziesięcioletniego doświadczenia w czarterowaniu jachtów, pomoc w przygotowaniu rejsu i logistyce. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z czarterem i przebiegiem Twojego rejsu, doradzimy miejsca, do których warto dopłynąć i restauracje, w których spróbujesz dobrych ryb i owoców morza w przystępnych cenach.

 

 

Szybkie łodzie – czarter jachtów motorowych

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

VIVA 606 CABIN czarter jachtów motorowych

Typ łodzi:: Szybkie łodzie
Posiada ilość:: 2
Max ilość osób: 5
Ilość koji: 3
Minimalny wiek sternika: 18

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

VIVA 606 OPEN czartery jachtów motorowych

Typ łodzi:: Szybkie łodzie
Posiada ilość:: 3
Max ilość osób: 5
Minimalny wiek sternika: 18

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

BORA 490 czartery jachtów motorowych

Cena do negocjacji: PLN 100-350
Typ łodzi:: Szybkie łodzie
Posiada ilość:: 1
Max ilość osób: 4
Minimalny wiek sternika: 18
Houseboaty czartery jachtów motorowych

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

NAUTIKA 1000 czartery jachtów motorowych

Cena do negocjacji: PLN 900-1100
Typ łodzi:: Houseboaty
Posiada ilość:: 2
Max ilość osób: 8
Ilość koji: 8
Minimalny wiek sternika: 18

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

CZARTERY JACHTÓW MOTOROWYCH

AM 780 Komfort czartery jachtów motorowych

Cena do negocjacji: PLN 200-500
Typ łodzi:: Houseboaty
Posiada ilość:: 1
Max ilość osób: 6
Ilość koji: 6
Minimalny wiek sternika: 18

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

CZARTERY JACHTÓW MOTOROWYCH

Nautika MC czartery jachtów motorowych

Cena do negocjacji: PLN 400-600
Typ łodzi:: Houseboaty
Posiada ilość:: 1
Max ilość osób: 7
Ilość koji: 7
Minimalny wiek sternika: 18

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

CZARTERY JACHTÓW MOTOROWYCH

SMART FISHER PILOT czartery jachtów motorowych

Cena do negocjacji: PLN 350-500
Typ łodzi:: Houseboaty
Posiada ilość:: 1
Max ilość osób: 4
Ilość koji: 4
Minimalny wiek sternika: 18

Czarter na Mazurach – jachty żaglowe w Giżycku. Czarter mazury zaprasza na czarter jachtów Motorowy lub wynajem jachtów żaglowych Maxus 33, Maxus 28, Tes 32 Dreamer, Twister 36, Twister 26, Antila 33 i jachty bez patentu Nautika 100 Nautiner 40, Futura 36 super niskie ceny i wysoka obsługa klienta.

Czarter ma Mazury – Mazurska Karta Turystyczna – Czarter na Mazurach – dzięki karcie możesz skorzystać z rabatów przy wynajmie łodzi (nie wszystkie firmy honorują kartę), korzystaniu z usług i atrakcji, wynająć miejsce noclegowe, zjeść taniej w restauracji itp.

czarter na mazurach

czarter na mazurach

Mazurska Karta Turystyczna upoważnia do zniżek przy korzystaniu z usług i zwiedzaniu atrakcji na terenie powiatu mrągowskiego. Można z nią m.in. taniej zjeść obiad w restauracji, zanocować w hotelu i popływać Krutynią.

Policjanci z Pisza przygotowują się do pracy na wodzie

czarter na mazurach

czarter na mazurach

Policjanci z Pisza przygotowują się do sezonu letniego. Majowy weekend będzie najlepszą do tego okazją, bo nad jeziora przyjadą goście, którzy zechcą pożeglować i wypocząć. Dlatego nad ich bezpieczeństwem czuwać będą policjanci prewencji, ruchu drogowego, oraz wodniacy. Więcej 

CZARTER NA MAZURACH

Chociaż do oficjalnego otwarcia sezonu żeglarskiego pozostało jeszcze kilka dni, na jeziorach można już spotkać coraz więcej żagli. Porty jachtowe w pełni przygotowane na przyjęcie żeglarzy, firma czarterowa czarter-mazury.com publikuje pierwsze oferty last minute…  Zapraszamy .

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO – JACHTY NA MAZURACH

Czartery jachty Giżycko, jachty na Mazurach. Czarter Mazury oferuje czarter jachtów żaglowych, wynajem jachtów motorowych w Giżycku. Okazja! jachty żaglowe na regaty. Zapraszamy żeglarzów miłośników sportowego żeglowania na regaty. Kabinowe jachty żaglowe Maxus 28, Maxus 33 i Twister 26.

Czartery jachty Giżycko.  Regaty Na Mazurach Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych – Błękitna Wstęga Jeziora Niegocin – Korsarskie Regaty o Łuskę Trzeciego Leszcza – Giżycko 28–30.08.2016

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

– W dniach 23-24 maja 2016 roku na jeziorze Niegocin w porcie Ekomarina Giżycko odbyły się V Giżyckie Regaty Armatorów. Organizatorem jest Klub Turystyki Żeglarskiej „ SZKWAŁ”.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO Do regat zgłosiło się 24 załogi ( 97 uczestników). Ścigających się w klasach T1, T2, T3, Open i po raz pierwszy Katamaran.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO W tym roku wymiar regat był również międzynarodowy. Ponieważ gościliśmy żeglarzy w Litwy ( jedna załoga) oraz Łotwy (1 załoga).

CZARTERY JACHTY REGATY

CZARTERY JACHTY W GIŻYCKO. Uroczystego otwarcia regat wraz z podniesieniem bandery i przywitaniem wszystkich załóg. W imieniu organizatora dokonał Komandor KTŻ Szkwał Krzysztof Dziedzic. Oraz zaproszeni goście Starosta Powiatu Giżycko Wacław Strażewicz wraz z Burmistrzem Giżycka Wojciechem Iwaszkiewiczem. Miejscem organizacji regat był gościnny port Ekomarina Giżycko. Sędzią Głównym regat był Roman Kułdo.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

W pierwszym dniu regat w sobotę rozegrano w sumie cztery biegi przy wietrze około 2 w skali B. Co pozwoliło wyłonić zwycięzców w poszczególnych klasach. Najliczniejszą klasą była jak zwykle klasa T3, jednak najbardziej zacięta i wyrównana rywalizacja była w klasie Open. W której rywalizowali znakomici sternicy znani z wielu regat na Mazurach.

Również mamy nadzieję, że za rok dopiszą liczniej załogi w klasie Katamaran. Które to po raz pierwszy w tym roku rywalizowały w naszych regatach.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO  Wyniki w poszczególnych klasach.

T1

 1. Jakub Malicki – Sympathy 600
 2. Feliks Basłyk –Micro Polka

T2

 1. Czesław Kochanowski- Storm 22
 2. Henryk Koryciński – Saturn 720
 3. Czesław Kacperski – Tango 730

T3

1.Sławomir Charubin –Twister 800

2.Piotr Wądołowski – Bolero 805

3.Jarosław Mikołajun – Maxus 26

Open

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

1.Tadeusz Kozakiewicz – Huzar 28K2

2. Jacek Daszkiewicz – Maxus 28

3. Marian Bełbot – Bingo 930

Katamaran

 1. Filip Walczak – Tornado
 2. Marek Karawajczyk – Tornado

JACHTY NA MAZURACH – Wręczenia pucharów , medali i dyplomów dla poszczególnych załóg dokonali – przedstawiciel Firmy Tryumf Tomasz Piotrak. Prezes WMOZŻ Czesław Kalinowski, sędzia główny Roman Kułdo, Kierownik Ekomariny Dariusz Klimaszewski oraz przedstawiciele KTŻ Szkwał.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

W niedzielę 24.05.2015 odbył się V Wyścig po Trzy Leszcze pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Iwaszkiewicza. Przy słonecznej pogodzie i wietrze 1 w skali B start do regat nastąpił o godz. 10.30. Trasa regat to bieg długodystansowy wokół j. Niegocin o długości około 25 km. Do regat przystąpiło 20 załóg, z czego 17 zostało sklasyfikowanych w regulaminowym czasie. Mimo, że wiatr był słaby, to emocji na mecie nie brakowało. Ponieważ różnice czasowe pomiędzy 1 a 5 miejscem były minimalne i rywalizacja trwała do samego końca. W tym biegu nie było już klasyfikacji w poszczególnych klasach, a decydowało miejsce na mecie.

Wyniki:

 1. Filip Walczak – Tornado
 2. Marek Karawajczyk – Tornado
 3. Jacek Daszkiewicz – Maxus 28
CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTER JACHTÓW NA MAZURACH

O godz. 15 nastąpiło uroczyste zakończenie regat wraz z rozdaniem pucharów i dyplomów. Oprócz pucharów, zwycięska załoga otrzymała główna nagrodę jak co roku ufundowaną przez firmę czarterową. Galindia Jan i Edmund Grzymała, trzy wspaniałe wędzone leszcze podane na okolicznościowej paterze symbolizującej herb Giżycka. Oprócz tego, w wesołej i również budującej emocje atmosferze, wszyscy uczestnicy regat brali udział w losowaniu nagród sponsorskich.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO Regaty nie odbyły by się bez wsparcia finansowego i nagród od sponsorów. W tym miejscu chcieliśmy im wszystkim podziękować: Urząd Miasta Giżycko, Starostwo Powiatowe Giżycko, Tryumf Sp.z o.o. Stalowa Wola- trofea sportowe, fundator pucharów i medali, ZAPP Sznajder Baterien, Tawerna Siwa Czapla. Bełbot Yacht Czarter, PUH Żeglarz Ewa i Roman Kułdo. Fin- Lex Andrzej Bera, Giżyckie Omegi, Galindia Czarter Edmund i Jan Grzymała. Mark Łukasz Kiezik- tradycyjne sękacze mazurskie, Auto-Handel Ryszard Dębicki, Czarter Jachtów Krzysztof Kraj. Pakrom Jerzy Romejko, Centrum Informacji Turystycznej w Giżycku, oraz Wojtkowi Caban i Leszkowi Łapińskiemu za niespodziankę kulinarną na ognisko.

Specjalne podziękowanie składamy Dariuszowi Klimaszewskiemu kierownikowi portu Ekomarina i jego załodze za gościnność. I możliwość zorganizowania regat w porcie Ekomarina oraz wszystkim którzy nas wspierali i pomagali w organizacji regat.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

Cieszymy się że, regaty miały pozytywny odbiór wśród startujących załóg. I zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa już w VI GRA na następny rok.

Prezes KTŻ Szkwał – Krzysztof Dziedzic

 CZARTER JACHTÓW NA MAZURACH -Puchar Trzech Ryb 2016

ZAWIADOMIENIE O REGATACH
PUCHAR TRZECH RYB
15-17.05.2016 w klasie Cadet, Laser 4.7
cykl Pucharu Polski w klasach Cadet, Laser 4.7
Giżycko, j. Niegocin

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

1. TERMIN I MIEJSCE REGAT
Regaty odbędą się w Giżycku w dniach 15–17.05.2016r. na jeziorze Niegocin.
Port regat: Ekomarina Giżycko ul. Dąbrowskiego 14

2. ORGANIZATOR
Organizatorem regat jest:
– Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych w Giżycku, /www.mbsw-gizycko.pl/
– Uczniowski Klub Żeglarstwa Regatowego „Niegocin” w Giżycku

3. PRZEPISY
Regaty rozgrywane będą zgodnie z „przepisami” zdefiniowanymi w Przepisach Regatowych
Żeglarstwa ISAF edycji 2013 – 2016.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

4. WARUNKI UCZESTNICTWA
4.1 W regatach mogą uczestniczyć zawodnicy klasy Cadet, Laser 4,7 posiadający uprawnienia
wynikające z Kodeksu Uprawnień ISAF.
4.2 Wpisowe do regat wynosi: 40 PLN od osoby.

5. ZGŁOSZENIA W MIEJSCU REGAT
5.1 Zgłoszeń należy dokonać w biurze regat w porcie Ekomarina Giżycko w dniu 14 maja
2015r. w godz. 18.00 – 20.00 oraz 15 maja 2015r. w godzinach 09.00 – 10.30.
5.2 Podczas procedury zgłoszeniowej w miejscu regat, obowiązuje posiadanie następujących
dokumentów:
– dowód wpłaty wpisowego do regat;
– aktualne badania lekarskie (dotyczy tylko zawodników polskich);
– licencja sportowa zawodnika PZŻ;
– ubezpieczenie OC na sumę gwarancyjną min. 1.500.000 EUR;
– certyfikat pomiarowy zgłaszanego jachtu;
– licencja PZŻ na reklamę indywidualną (jeśli dotyczy);
– zawodnicy klasy Laser 4.7 – legitymacja ILCA 2016;

                     CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

1. PROGRAM REGAT
czwartek 14.05.2015 18.00 – 20.00 rejestracja zgłoszeń, pomiary
piątek 15.05.2015 09.00 – 10.30
od 12.00
rejestracja zgłoszeń, pomiary
wyścigi
sobota 16.05.2015 od 11.00 wyścigi
niedziela 17.05.2015 od 10.30
15.00
wyścigi
zakończenie regat

2. INSTRUKCJA ŻEGLUGI
Instrukcja żeglugi będzie dostępna w biurze regat od dnia 14 maja 2016r. od godz. 18.00.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

3. TRASA REGAT
Regaty zostaną rozegrane na trasie trapezowej.
4. SYSTEM PUNKTACJI, FORMAT REGAT

9.1 Stosowane będą systemy punktacji określone w Przepisach Regatowych Żeglarstwa ISAF
edycji 2013 – 2016.
9.2 Planuje się rozegranie 9 wyścigów.
9.3 Regaty będą ważne przy rozegraniu 3 wyścigow.
9.4 W przypadku rozegrania 5 i więcej wyścigów najgorszy rezultat zostanie odrzucony.
9.5 W dniu 17 maja 2015r. sygnał ostrzeżenia nie może być podany później niż o godz. 13.00.

5. ŁODZIE TRENERÓW I OBSERWATORÓW
Wszystkie motorówki trenerów i obserwatorów uczestniczących w regatach wymagają
akredytacji organizatora regat podczas procedury zgłoszeniowej.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

6. PRAWA DO WIZERUNKU
Zgłaszając się do regat zawodnik wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie swego wizerunku
przez organizatorów i sponsorów w formie zdjęć, filmów i innych reprodukcji wykonanych
w czasie regat oraz we wszystkich materiałach dotyczących regat.

7. ZASTRZEŻENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
Wszyscy uczestnicy biorą udział w regatach na własną odpowiedzialności. Żadna z czynności
wykonana lub nie wykonana przez organizatorów nie zwalnia uczestników regat od ponoszenia
odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę spowodowaną przez zawodnika lub jego jacht
wynikającą z udziału w regatach.
Organizator
W. Caban / A. Klimaszewska

XVI GIŻYCKIE REGATY ŻEGLARSKIE „RZĄD – SAMORZĄD”

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

30 maja 2016

Tradycyjnie Giżyckie Regaty Żeglarskie „Rząd – Samorząd” będą rozgrywane z udziałem przedstawicieli ministerstw i instytucji rządowych oraz reprezentantów samorządów. Wielokrotnie w zmaganiach na wodzie uczestniczyli Prezesi Rady Ministrów, Ministrowie oraz Dyrektorzy Departamentów.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO – Stronę samorządową co roku reprezentują marszałkowie województw, burmistrzowie i wójtowie lokalnych oraz zaprzyjaźnionych samorządów z Polski.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO – Od szesnastu lat Giżyckie Regaty Żeglarskie „Rząd – Samorząd” w Giżycku. Są okazją do sportowej rywalizacji oraz szansą spotkania się pracowników administracji publicznej różnego szczebla, a także wymiany doświadczeń.

Każdego roku w imprezie biorą udział pasjonaci żeglarstwa              i miłośnicy Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, światowego Cudu Natury.

Serdecznie zapraszamy do Giżycka !!!

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

Z żeglarskim pozdrowieniem

Burmistrz Miasta Giżycka           Wójt Gminy Giżycko      Starosta Powiatu Giżyckiego

Wojciech Karol Iwaszkiewicz Marek Jasudowicz           Wacław Strażewicz

 Czartery jachtów na regaty w giżycku

Czarterujemy jachtów dla organizowania regaty. Posiadamy regatowe jachty typu Twister 26, Twister 780, Twister 800n, Tango 780, Antila 26

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

XV Giżyckie Regaty Żeglarskie „Rząd-Samorząd” za nami

W tegorocznej jubileuszowej i międzynarodowej edycji wystartowało 27 załóg. W tym 14 reprezentacji rządowych i  13 samorządowych wraz z załogą litewską z Rejonu Trockiego.

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

Żeglarzom sprzyjała pogoda, świeciło piękne słońce i wiał wiatr w żagle. Gośćmi honorowymi żeglarskich zmagań na Niegocinie byli Pan Janusz Cichoń, sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów oraz  Pani  Małgorzata Olszewska. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Komandorem regat był Pan Tadeusz Zdanowicz, dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej, zaś Sędzią Głównym Pan Jan Kurowicki.  Wszystkim gościom i uczestnikom serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok! Więcej

JACHTY NA MAZURACH Caligula i Puchar Mikołajek na jeziorze Niegocin

2014-02-01 12:42:45 (ost. akt: 2014-02-01 13:39:25)
CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

Przygotowania do regat na jeziorze Bocznym w Rydzewie

Autor: Archiwum GG

Prawie 40 żeglarzy lodowych bierze udział w pierwszych w tym sezonie zimowym regatach bojerowych na jeziorze Niegocin.

 CZARTERY JACHTY GIŻYCKO Rio 2016 – dwa medale w planie olimpijskim żeglarzy

Dwa medale, tak samo jak w 2012 roku w Londynie. To plan minimum, jaki mają żeglarze na igrzyska olimpijskie w 2016 roku w Rio de Janeiro. Zadeklarował wiceprezes PZŻ d/s. sportu Tomasz Chamera.
CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO

CZARTERY JACHTY GIŻYCKO Na mazurskich jeziorach zaczęto znakować szlak, żeglarze już są

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie rozpoczął znakowanie szlaku żeglownego na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Jednocześnie ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oznakowują tam miejsca niebezpieczne. Żeglarze na jeziorach już są. Więcej

TWISTER 36 CZARTER JACHTÓW – WYNAJEM JACHTÓW ŻAGLOWYCH W GIŻYCKU

TWISTER 36 czarter jachtów na Mazurach. Czarter Mazury oferuje Wynajem jachtów żaglowych w Giżycku Twister 36. Okazja, Luksusowe Jachty żaglowe na Mazurach.

Twister 36 czarter jachtów – Jest to najbardziej komfortowy i bardzo bogato wyposażony luksusowy jacht żaglowy na Mazurach. Luksusowe przestronne wnętrze i duży wygodny kokpit pozwolą załodze jachtu  poczuć się wyjątkowo podczas żaglowania na MAZURACH, KRAINIE TYSIĄCA JEZIOR.

 • TWISTER 36 czarter jachtów

  TWISTER 36 czarter jachtów

  Jest to przede wszystkim niesamowicie komfortowy duży  jacht żaglowy dla żeglarzy przedkładających nade wszystko komfort. Wygodę i szybkość pływania, którym nie przeszkadzają duże gabaryty jachtu.

 • Najważniejszą innowacją jest rozwiązanie problemu oporu bocznego jachtu. Nie posiada tradycyjnego miecza. Klasyczny miecz zastąpiono dwoma bocznymi hydro-płetwami balastowymi, charakteryzuje się dwoma sprzężonymi kołami sterowymi. Które poprzez pompy hydrauliczne sterują dwoma dużymi sterowymi płetwami. Mimo swoich dużych gabarytów, jacht można sterować z łatwością  w pojedynkę. Fok, przedni żagiel, jest samo-halsujący, który ułatwia  żeglowanie. Maszt elektronicznie sterowany, który kładzie się automatycznie za pomocą sterownika. Żeglarz nie musi odpinać bomu przy opuszczeniu masztu.
 • TWISTER 36 czarter jachtów

  TWISTER 36 czarter jachtów

  Dodatkowo Twister 36 posiada wyposażenie  kambuza- zmywarkę do naczyń, mikrofalową kuchenkę. Kuchenkę gazową, pompę do wody, wodę zimną i ciepłą, prysznic i osobną toaletą, ogrzewanie jachtu, silnik diesla stacjonarny. Również posiada  TV, DVD, CD i Mp3, dzięki czemu załoga ma gwarantowany dostęp do dodatkowych atrakcji. Jednym słowem jacht jest tak zaprojektowany, dopracowany i na tak wysokim poziomie, aby załoga jachtu poczuła się jak najbardziej komfortowo.

  TWISTER 36 czarter jachtów

  TWISTER 36 czarter jachtów

  CZARTER MAZURY – Twister 36 czarter jachtów

  CZARTER MAZURY – Twister 36 czarter jachtów. TWISTER 36 – Dwu sterowy jacht  to luksusowy, wygodny oraz przestronny jacht przeznaczony dla bardziej wymagających żeglarzy.

  TWISTER 36 Posiada bardzo duży i wygodny kokpit z rozkładanym stolikiem z wysokiej jakości, wyposażony jest w nowoczesny osprzęt. Dwa koła sterowe oraz wbudowany silnik VOLVO-PENTA 2010. z manetką w kokpicie. Kajuta dziobowa Twistera 36  i 2 kajuty rufowe, zamykane z bulajami otwieranymi. Jacht wyposażony chyba we wszystkie możliwe udogodnienia. Załoga 6 osób, max 8 ster strumieniowy bee-mini, wc morskie i wiele innych.

  TWISTER 36 czarter jachtów

  TWISTER 36 czarter jachtów

TWISTER 36 czarter jachtów – Dane techniczne i wyposażenie:

TWISTER 36 czarter jachtów – Oferujemy najwyższą jakość wykonania wnętrza w wersji standardowej drewno dębowe lub jako opcję drewno mahoniowe.

 • Długość całkowita: 11,20 m

  TWISTER 36

  TWISTER 36 CZARTERY JACHTÓW

 • Długość linii wodnej: 11,00 m
 • Szerokość całkowita: 4,00 m
 • Szerokość linii wodnej: 2,60 m
 • Zanurzenie kadłuba:  0,55 m
 • Zanurzenie całkowite: 0,65-0,75 m
 • Wysokość wolnej burty: 1,00 m
 • Wypór: 5 500 kg
 • Balast: 1 700 kg
 • Powierzchnia wodnicy: 19,705 m2
 • Całkowita powierzchnia kadłuba: 39,80 m2
 • Powierzchnia hydroskrzydła: 1,35 m2

   CZARTERY JACHTÓW

  CZARTERY JACHTÓW

 • Powierzchnia steru: 0,60 m2
 • Powierzchnia grota: 38,00 m2
 • Powierzchnia foka: 30.00 m2
 • Silnik stacjonarny: 10-30 KM
 • Załoga – morze: 6 osób
 • Załoga – śródlądzie: 8 osób

TWISTER 36 CZARTER JACHTÓW –  Na zewnątrz jachtu:

Kadłub w kolorz

TWISTER 36 CZARTERY JACHTÓW

TWISTER 36 CZARTERY JACHTÓW

e czarnym, zabezpieczony przed osmozą i glonami farbami International

Maszt 12m 165×115 z podwójnymi salingami , kładziony elektrycznie

Rolfok Narwal z UV 30 m. samozwrotny na sztagu sztywnym Harken stalówka 1×19 o średnicy 6 mm,

Brama do kładzenia masztu

Grot Narwal 32 m. pełzacze Harken łożyskowane (lasy Jack), 1 szybki ref.

Podnoszenie masztu elektryczne

Grot pełnolistwowy na pełzaczach, z możliwością refowania

CZARTER JACHTY – Czarter jachtów na Mazurach: Czarter Mazury zaprasza na wynajem jachtów żaglowych

Czarter jachty na Mazurach. Czarter Mazury zaprasza na wynajem jachtów żaglowych, lub czartery jachtów motorowych w Giżycku. Jachty żaglowe Maxus 33, Tes 32 Dreamer, Twister 36, Maxus 28, Twister 26, Antila 33, Antila 27, Maxus 26, Delphia 33, Antila 26cc. Jachty bez patentu Nautiner 40, Nautika 1000, Nautika 1200, Nautika 1300, Futura 36. Serdecznie zapraszamy! Jachty na wynajem na Mazurach w Giżycku. Mila obsługa i serwis na całym szlaku wodnym na Mazurskich jeziorach 

Zapraszamy na Czarter jachtów na Mazurach w Giżycku. Czarterujemy  jachty żaglowe, szybkie łodzie i jachty hausboote (bez patentu).  W sezonie 2017 roku będziemy stacjonowały w nowoczesnym porcie w miejscowości Giżycko. Czarter jachty

CZARTER JACHTY

CZARTER JACHTY

Jachty firmy CZARTER-MAZURY.COM z Giżycka mają wykupiony całosezonowy postój w Ekomarinie, Strandzie i w Royalu . Oznacza to, iż cumowanie oraz media w porcie jest wliczone w cenę czarteru. Widok z wody na port śródlądowy Ekomarina w Giżycku – CZARTER-MAZURY.COM   Ekomarina znajduje się w najatrakcyjniejszej części Giżycka. Leży przy północnym brzegu jeziora Niegocin, czyli trzeciego co do wielkości jeziora na Mazurach.
Nowa kładka o długości 71 metrów i szerokości 5 metrów łączy port i nabrzeże jeziora z samym centrum miasta. A także  pasażem, przy którym znajdują się liczne restauracje, sklepy oraz apartamenty. Kładka jest również idealnym punktem widokowym. Ekomarina sąsiaduje z plażą oraz strefą wykorzystywaną latem na różnego rodzaju imprezy. W pobliżu znajduje się również dworzec PKS oraz PKP co znacznie ułatwia dotarcie do portu.

CZARTER JACHTY

CZARTER JACHTY

CZARTER JACHTY

CZARTER JACHTY Port STRANDA gorąco zaprasza na CZARTER JACHTÓW. Jachty na mazurach często korzystają  z portu Stranda jako port macierzyński. CZARTER MAZURY posiada też swoje jachty na  STRANDZIE. Zapraszamy serdecznie i mamy wielką przyjemność powitać Państwa. W nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce wypoczynkowe z możliwością na czarter  jachtów.

 

czarter jachty

czarter jachty

CZARTER JACHTY  – I CZARTER MAZURY TAKŻE  POSIADA SWOJE JACHTY NA PORCIE Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA”. Położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce wypoczynkowe z możliwością wyczarterowania  jachtów.  CZARTER JACHTÓW Port STRANDA nasza  przystań jachtowa jest w stanie pomieścić od 180-200 jednostek jachtów. W odległości około 2km znajdują się 2 stacje paliwowe dla jachtów. Oferujemy również 5 miejsc do dokowania skuterów wodnych. Istnieje również możliwość slipowania łodzi, podłączenia do prądu oraz wody. Do dyspozycji  Żeglarzy są nasze czyste i zadbane sanitariaty przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

JACHTY, MAZURY, GIŻYCKO, JACHTY ŻAGLOWE

GIŻYCKO EKOMARINA

CZARTER JACHTY  –  Port STRANDA gorąco zaprasza na JACHTY. Stranda Tawerna. W samym sercu naszego portu znajduje się tawerna. Z 60 miejscami wewnątrz oraz tarasem o powierzchni 900m2 z czego 200m2 jest zadaszone dla 240 gości. Widok rozpościerający się z tarasu jest odpowiednią oprawą dla dań serwowanych przez naszą kuchnię. Specjalizujemy się w daniach z grilla, inspiracje czerpiemy także z tradycyjnej kuchni norweskiej. W sezonie letnim tawerna czynna jest od godziny 8:00 do 24:00. 

CZARTER JACHTY

CZARTER JACHTY

 

CZARTER JACHTY –  STRANDA przystosowana jest do goszczenia osób niepełnosprawnych. Oferujemy również organizację imprez dla pracowników  firm lub kameralnych spotkań dla przyjaciół bądź rodzin. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt. Nasze doświadczenie pozwoli Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę oraz spełni oczekiwania Waszych gości.

Szanty i  Rozrywki zapraszamy na wieczory z szantami! W Lipcu i Sierpniu w piątkowe i sobotnie wieczory zabawa w naszej Tawernie odbywa się przy muzyce na żywo

MAZURY JACHT ŻAGLOWY W GIŻYCKU

CZARTERY JACHTY –  Place zabaw dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3 – 15 lat. Nieco starszych zapraszamy na nasze boisko do koszykówki i siatkówki. W tawernie znajdują się 2 stoły bilardowe. Na tarasie zainstalowaliśmy gry zręcznościowe: piłkarzyki i cymbergaj. CZARTERY JACHTY  – Szanty i  Rozrywki

Zapraszamy na wieczory z szantami! W Lipcu i Sierpniu w piątkowe i sobotnie wieczory zabawa w naszej Tawernie odbywa się przy muzyce na żywo.

CZARTERY JACHTY

CZARTERY JACHTY

STRANDA przystosowana jest do goszczenia osób niepełnosprawnych. CZARTER JACHTY  – GIŻYCKO.  Oferuj również organizację imprez dla pracowników  firm lub kameralnych spotkań dla przyjaciół bądź rodzin. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt. Nasze doświadczenie pozwoli Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę oraz spełni oczekiwania Waszych gości.
Życzymy miłego wypoczynku.

 

CZARTER JACHTY

CZARTER JACHTY

Parking czarter jachty
Dla gości zmotoryzowanych przygotowaliśmy 100 miejsc parkingowych.

Place zabaw
Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3 – 15 lat. Nieco starszych zapraszamy na nasze boisko do koszykówki i siatkówki. W tawernie znajdują się 2 stoły bilardowe. Na tarasie zainstalowaliśmy gry zręcznościowe: piłkarzyki i cymbergaj.

Życzymy miłego wypoczynku.

CZARTER JACHTY

CZARTER JACHTY

 

CZARTER JACHTY

CZARTER JACHTY

CZARTERY JACHTY

CZARTER JACHTY

CZARTER JACHTY

CZARTER JACHTY

 

CZARTER JACHTY

CZARTERY JACHTY

CZARTER JACHTY

 

JACHTY NA CZARTER

Jeśli posiadasz uprawnienia i czujesz się na siłach, żeby samodzielnie wyczarterować i poprowadzić jacht morski, Chorwacja oferuje doskonałe warunki zarówno dla początkujących i doświadczonych kapitanów. Posiada kapitalną infrastrukturę żeglarską w postaci doskonałej sieci marin ze wszelkimi udogodnieniami dla żeglarzy. Stale rozwijające się porty miejskie zachowują swój naturalny dalmacki klimat, a przy tym mają dużo do zaoferowania pod względem turystycznym i kulinarnym. Rozwinięta linia brzegowa Chorwacji z mnóstwem zatok, w których można kotwiczyć zadowoli każdego żeglarza, który nie lubi miejskich tłumów i ceni odpoczynek blisko przyrody.

 

FUTURA 36

FUTURA 36 – Ekonomiczny jacht motorowy BEZ PATENTU FUTURA 36 to hausbo0t dla załóg ceniących komfort i wygodę. Jacht jest ośmioosobowy, posiada 3 oddzielne zamykane kabiny dwuosobowe i dwie koje w mesie. Na jachcie jest kabina WC z toaletą morską i z prysznicem oferującym ciepłą i zimną wodę. Ponadto przestronna mesa z kuchenką gazową, lodówką elektryczną, zlewem oraz wygodnym stołem przy którym cała załoga może zjeść wspólny posiłek.

Nowoczesne wyposażenie sprawia, że prowadzenie jachtu Futura 36 jest bardzo przyjemne i dostępne nawet dla osób niedoświadczonych-Futura 36 może być prowadzona bez patentu. Na jachcie są dwa stery strumieniowe dzięki którym podejście do kei jest znacznie ułatwione jak i echosonda z GPS, która ułatwi dotarcie do celu i pomoże omijając niebezpieczeństwa na jeziorze.

FUTURA 36 – Czarter Mazury zaprasza na czarter jachtów motorowych na Mazurach. Wynajem jachtów motorowych typu hausbooty. Oferuje Futura 36, jacht bez patentu w Giżycku.

FUTURA 36 – Czarter Mazury zaprasza na czarter jachtów motorowych na Mazurach. To nowoczesny jacht zaprojektowany dla tych którzy lubią wygodę i komfort. W łodzi zaprojektowano nowatorskie rozwiązania umilające wypoczynek, jej przestronny pokład dziobowy zapewni wygodę na słoneczne dni. Przestronny podest rufowy to gratka dla wędkarzy i idealne miejsce na wieczorne biesiady. Jednej z najbardziej luksusowo wyposażonych hausbootów na Mazurach ! Futura 36 to absolutny hit luksusowego houseboatingu na Mazurach w sezonie 2016. Jacht jest świetnie wyposażony. Nie ma problemu z manewrowaniem ( dwa stery strumieniowe ), GPS z Mapą Wielkich Jezior Mazurskich i wiele innych ciekawych dodatków.

DANE TECHNICZNE FUTURA 36

 • Długość całkowita(LOA)11,00m
 • Szerokość 3,50m
 • Zanurzenie 0,55m
 • Pojemność zbiornika wody 200l
 • Pojemność zbiornika paliwa 200l
 • Pojemność zbiornika wody szarej 120l
 • Kategoria projektowa  B
 • Załoga max. 10
 • SilnikYANMAR 40KM
 • Silnik – VETUS marine diesel engine M4.45
 • DWA mocne stery strumieniowe na dziobie i na rufie
 • Lowrance 5 Elit ploter z mapą, echosonda
 • System audio Clarion
 • Ciepła woda, prysznic
 • Prysznic w kokpicie
 • Telewizor  21″ z anteną + Telewizor 24 ” w kabinie dziobowej
 • Nagłośnienie w kokpicie
 • Instalacja 230V
 • Kuchenka gazowa
 • Kuchenka mikrofalowa
 • Lodówka 95 l
 • WC morskie
 • instalacja wody pitnej
 • Bojler z ciepłą wodą
 • gniazda ładowania tel. kom
 • Reflektor, szperacz
 • 2 x zlewozmywak z pompka el.
 • wyposażony kambuz
 • ubezpieczenie jachtu i silnika
 • środki ratunkowe
FUTURA 36

FUTURA 36

FUTURA 36 01

FUTURA 36 01

FUTURA 36 - 02

FUTURA 36 – 02

futura-36/ 03

futura-36/ 03

futura-36/05

futura-36/05

futura-36/07

 

Wynajem żaglówki – Twister 870 Complikator

Wynajem żaglówki w Giżycku. Czarter Mazury oferuje Czarter jachtów motorowych, wynajem jachtów żaglowych na Mazurach. Jacht żaglowy Twister 870 Complikator. Wynajem żaglówki na Mazurach. W 20 rocznicę wejścia na rynek pierwszego Twistera powstał całkowicie nowy jacht nawiązujący stylistyką do protoplasty. CZARTER JACHTÓW W GIŻYCKU

Wyposażony został w szereg innowacyjnych rozwiązań niespotykanych w innych jachtach. Zastosowaliśmy najlepszy i niezawodny osprzęt firmy Harken, maszt i okucia firmy Czech, najlepsze żagle firmy Narwal Gdańsk. Uzyskaliśmy nowoczesny, przestronny, szybki , ostro chodzący do wiatru jacht.

Wynajem żaglówki

Wynajem na mazurach żaglówki

Jest to całkiem nowy projekt Roberta Rogińskiego znanego z bardzo udanej jednostki Twister 800. Jacht turystyczno-regatowy w pełni wyposażony m.in. w ogrzewanie. Lodówkę. Elektryczny Kabestan. Ploter. Bimini. Kokpit w teaku, TV i silnik z oddzielną manetką.

Wynajem żaglówki – CZARTER JACHTÓW W GIŻYCKU

Jacht jest bardzo szybki, zwrotny, bezpieczny i łatwy w obsłudze. Duże, obszyte skórą koło sterowe sprawia wielką przyjemność z żeglowania i robi duże wrażenie. Dwie zamykane dwuosobowe kabiny i dwie rozkładane koje w mesie, zapewniają dużo miejsca nawet dla ośmiu osób.

Wynajem żaglówki

Wynajem n mazurach żaglówki

CZARTER JACHTÓW W GIŻYCKU

Kambuz wyposażony jest we wszystko, co potrzebne, aby komfortowo gotować, duża kabina sanitarna, wiele szafek, jaskółek i bakist dopełniają reszty. Kabestan elektryczny ułatwi stawianie masztu i wciąganie miecza, a prądu nie zabraknie dzięki dużym bateriom słonecznym.

Zostaw odpowiedź